Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Mazda 6 - Wrocław - JMZGY19F541136537

Mazda 6 - Wrocław - JMZGY19F541136537 2010/06/14 11:20 #17

  • MPsoft
  • MPsoft Avatar
Kolejna Mazda 6 na którą uczulam, tym razem z Wrocławia. Samochód jest oferowany juz od hmmm póltora miesiąca.
Cena poczatkowa wynosila 34400, dziś wynosi już 32900 i myślę ,ze będzie nadal spadać
Wyczulam na świetny sposób bajerowania przez sprzedającego - po weryfikacji osoby ustalilem, że jest absolwentem marketingu - fakt - nauczył się tam gadki

VIN Mazdy to : JMZGY19F541136537
Oto link do ogłoszenia :

allegro.pl/show_item.php?item=1058816590

A oto kopia w postaci zrzutu ekranu :





A oto autko



Jak mówi opis auto wyposażone jest w lampy xeononowe



Niestety właściciel w ogłoszeniu nie mówi już nic o tym, że zostaly one wsadzone do auta nie w fabryce, lecz po kolizji. Sprzedający przyznał, że maska i lampy były wymieniane.
Jak widać na foto lampy nie są wyposazone w wymagane przez przepisy spryskiwacze, ponadto auto nie posiada systemu stabilizacji xsenonów - efekt : w najlepszym wypadku dowód do zatrzymania, problemy z rejestracją, oslepianie innych kierowców, wielkie problemy jeśli spowodujemy wypadek a biegły zauważy,że samochód nie powinien być dopuszczony do ruchu poprzez tą niefachową przeróbkę. Na pytanie dlaczego tak jest - standartowa odpowiedź : taką już przeciez kupiłem.

Nie posiadam zdjęć ale wnetrze przedziału silnika czyste jakby z fabryki wyjechała, plak tam rządzi w każdym miejscu.
Jeśli sie przyjżeć dokładnie za plastikami, w okolicy kolektora wylotowego spore wycieki oleju.

Zdjęcie na ogłoszeniu jest chyba celowo zrobione w cieniu aby nie było widać licznych uszkodzeń lakieru tzn. rys po prawej stronie auta - myślę, że pochodzą one z bliskich kontaktów nadwozia z jakimiś krzakami.



Rzecz jasna - auto nie jest nowe i ma prawo posiadać takie mankamenty ...

Wnetrze - próbowano mi wmówić ,ze przedmiot zaznaczony na zdjęciu to pilot do mega super ekstra systemu nagłośnienai BOSE



Fakt system nie jest zły ale to pilot tylko do nawigacji.
Sprzedający zapewnial, że nawigacją bez problemu działa wystarczy tylko ... no właśnie - wystarczy tylko kupić sobie odpowiednią płytkę z mapą Polski, która można bez problemu nabyć na Allegro
Sprzedający dobrze jednak wie, moim zdaniem, że nie ma takiej mapy, nie było , i już NIGDY NIE BĘDZIE !
A więc system nawigacji działa - ale niestety dopiero za zachodnią granicą - w Polsce to jedynie ekranik wyświetlający brak płyty, który zupełnie do niczego się nie przydaje ponieważ czytnik czyta tylko i wyłącznie plyty z mapą - podkreślam, z niczym innym nie.

Wyniki z jazdy nie są powalające - auto jest nadwyraz zamulone, skrzynia biegów ma już wyczuwalne tendencje do szarpania, i co najbardziej wyczuwalne - w aucie jest cholernie głośno. Nawet karmienie uszu ślicznymi tonami z BOSE nie za bardzo pomaga.

Podczas oceny auto miało uszkodzoną tylnią lampę, rozbitą, tylko do wymiany. Nie wiem jak teraz to wygląda ponieważ sprzedający zapewniał że ma ją na dniach wymienić. Brak uszkodzeń nadwozia.Poza tym jeszcze brakowało prawego przedniego plastyku - takiej małej kratki z przedu auta, tego na dole w zderzaku. To tez miało być dołożone.

Auto zostało zakupione przez obecnego właściciela od handlarza aut we wrześniu 2009 roku. Myślę że powodem sprzedaży jest jakaś buba, chłop kupil od handlarza, jeździł 6 miesięcy (tyle musi aby nie płacić dodatkowego podatku przy sprzedaży) wyszło co w niej nie halo i teraz próbuje się pozbyc auta. Ale podkreślam, to tylko moje przypuszczenia i obserwacje.

Jak przewidywałem - tak też się stało...
Cena opisywanej przeze mnie wcześniej Mazdy 6 z Wrocka o nr VIN JMZGY19F541136537 spadla o kolejne 1900 zł ! obecna to 31000 i dalej bedzie spadac !
To daje nam spadek ceny w przeciagu 7 tygodni od wystawienia : 34900-31000=3900 zł ! a przecież wg opisu ona takie wypasione i atrakcyjne jest
Ostatnio zmieniany: 2010/06/14 11:21 przez MPsoft.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport