Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: [UWAGA] Mazda RX-8 OKAZJA ZAMIANA NA KAŻDE AUTO VIN: JM1FE17N650143822

[UWAGA] Mazda RX-8 OKAZJA ZAMIANA NA KAŻDE AUTO VIN: JM1FE17N650143822 2011/11/29 14:33 #19183

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Auto sprowadzone z USA w 2008roku,nie było rozbite,wymieniony jedynie zderzak przedni.Auto ma drobne uszkodzenia parkingowe.
Co oni na tych parkingach tam mają ?? :)
JM1FE17N650143822




Model Year2005
MakeMazda
ModelRX-8
Body Type2 Door Coupe
Trim LevelBase
Engine Type2RTR, 1.3L (1308 cc); PFI
CountryJAPAN
Assy. PlantHiroshima
Production Seq. Number143822
Drive Line TypeRWD
Vehicle TypePassenger Car
Vehicle ClassSmall Car
Fuel TypeGasoline

Actual Cash Value$17,830 USD
Repair Cost$15,268 USD
Title StateLOUISIANA
Title TypeCERT OF TITLE-SALVAGE
Odometer0 NOT ACTUAL
Primary DamageFront end
VINJM1FE17N650143822
ColorGRAY
Engine1.3L R
DriveRear-wheel drive
CylindersR
FuelGAS
KeysYES
ZDJĘCIA POJAZDU..............................

Odometer Check InfoALERT! Problem odometer records found for this 2005 MAZDA RX8.*
AirBag Check InfoALERT! Airbag Deployment Records Found
Carfax Records InfoIMPORTANT! The CARFAX database contains 9 important vehicle history records on this 2005 MAZDA RX8 that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Mazda RX-8 OKAZJA ZAMIANA NA KAŻDE AUTO VIN: JM1FE17N650143822 2011/12/12 21:16 #19677

  • Grzes1981
  • Grzes1981 Avatar
Byłem na nie napalony we wrześniu. Teraz znowu coś mnie podkusiło żeby się z tą Panią skontaktować. Rozmawiałem nawet z kolesiami z Perotti z Nowego orleanu, którzy byli dilerem tego auta. Dobrze że znalazłem tą stronkę i fotki... Z ciekawości skontaktowałem sie powtórnie z właścicielką odnośnie auta, ale niestety już je sprzedała :ohmy: Chciałbym widzieć mine nowego właściciela, jeśli kiedyś zobaczy te fotki... Jestem przekonany że sprzedająca wiedziała o stanie auta ( w końcu to ona je sprowadzała). Współczuję nowemu nabywcy. Oby nie wylądował gdzieś w rowie z powodu np. złej trakcji ( zwłaszcza zimą ). Ciekawi mnie skąd wzięła przebieg 72000, skoro licznik kilometrów został zniszczony. Swoją drogą reszta to w 100% prawda. Z danych z Car Fax wynika że to szkody spowodowane burzą (pewnie huragan Katrina - akurat ten okres!), tak więc samochód poniekąd nie miał wypadku... Poza tym zapewne stał na parkingu dilera Mazdy - więc wszystko się zgadza ;) . Wierze że wymieniła tylko zderzak (no i naprostowała przednią maskę - bo o jej wymianie nie wspomniała :lol: . Zwróćcie uwagę na ostatnie foto z przeglądu z zeszłego miesiąca z serwisu mazdy. Pracownik dopisał że nie było mocowania akumulatora! Oczywiście zapomniała o tym wspomnieć, ale akumulator wymieniła! ;) NIe działały też spryskiwacze reflektorów (ciekawe czemu?) i coś nie tak było ze światłami. Najbardziej ciekawi mnie fakt że na końcu w raporcie przeglądu i napraw nie widnieje suma złotych!!! Rozumiem że wszystko zrobili jej za free, potwierdzili naprawę i zapomnieli się podpisać i oszacować :laugh: Chyba tez zacznę jeździć z do tego "Serwisu Mazdy". Rozbawiła mnie też informacja że filtry i oleje były wymieniane co rok! W tym silniku producent zaleca wymianę co 6 000 km. Więc wszystko ok, pod warunkiem że nie jeździła więcej niż 500 km miesięcznie. Teoretycznie możliwe, tylko skąd wtedy wzięła te 72 tysiące km? Skoro po przywiezieniu pojazdu z Hiroszimy do Nowego orleanu miał 11 km, 2 lata stał rozbity na parkingu czekając na wycenę i decyzję ubezpieczyciela. Zapewne tknęło ja sumienie i zakładając nowy licznik ustawiła go na 50 000 :woohoo: , a kolejne 22 000 przejechała w ciągu tych niespełna 4 lat odkąd znajduje się w Polsce. Szkoda że niemożna się dowiedzieć kto go kupił i go o tym poinformować ( bo nie sądzę żeby ktoś był świadom). Pewnie co nieco dowie się podczas pierwszej wizyty u mechanika. Życzę wszystkim żeby NIGDY nie trafili na tak nieuczciwych sprzedawców. Szerokiej drogi i WESOŁYCH ŚWIĄT wszystkim. :kiss:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Mazda RX-8 OKAZJA ZAMIANA NA KAŻDE AUTO VIN: JM1FE17N650143822 2011/12/12 21:31 #19678

  • Grzes1981
  • Grzes1981 Avatar
Aha jeszcze jedno rok produkcji auta to 2004 anie 2005! Ale zakładając że i tak stało na parkingu przez 2 lata później nim dotarło do Polski i zostało "zrobione" i przejechało pierwsze kilometry, to można w zasadzie uznać że to rocznik 2008! A więc okazja, prawie nówka!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Mazda RX-8 OKAZJA ZAMIANA NA KAŻDE AUTO VIN: JM1FE17N650143822 2011/12/13 11:36 #19688

  • wworms
  • wworms Avatar
Ewidentnie widzę szkodę parkingową. Wg mnie auto uderzyło w słupek, który stał na owym parkingu a zdjęcia jedynie potwierdzają to co sugeruję :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Mazda RX-8 OKAZJA ZAMIANA NA KAŻDE AUTO VIN: JM1FE17N650143822 2011/12/21 16:13 #19918

  • Piechu
  • Piechu Avatar
Szkoda parkingowa to nie jest ale i nie jest mocno rozbity
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport