Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Poleciał z Ceną

Poleciał z Ceną 2010/08/29 13:06 #735

  • provisioncheck
  • provisioncheck Avatar
cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110561451056 Kupujący zalogowany w Polsce, jak widać kupił autko z uszkodzony silnikiem za 3230euro nie było by w tym problemu żadnego gdyż lepsze to niż samochodzik który chcemy kupić a okazuje się że jest składany z dwóch ,więc o co chodzi dobrze rozumiem koszt silnika robocizny , przywiezienia go do polski ale jak zobaczyłem cenę za którą ten kupujący chce sprzedać to autko w Polsce to spadłem z krzesła
otomoto.pl/mazda-mpv-van-7-foteli-C14855100.html ,jak by to było z 2000zł więcej to jeszcze można przeżyć ALE 8000zł!!!!!! to już zarąbista przesada ......no nie piszę że miał wymieniany silnik...... a po czym poznałem że to ten sam......
na klapie u dołu po lewej stronie jest naklejka prawdopodobnie landu.... na żadnym innym niema takiej....poza tym po przestudiowaniu opisu też to wyniknie !!!....Autko zostawiam do oceny użytkowników tego serwisu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Poleciał z Ceną 2010/08/29 14:57 #737

  • Jantys
  • Jantys Avatar
Sprzedawca sam napisał że
AUTO SERWISOWANE W SERWISIE MAZDY W NIEMCZECH DUŻO NOWYCH CZĘŚCI
tylko jakoś pominął naprawę lub wymianę silnika :) i poskładanie auta z kilku - bywa i tak - dzięki kolego za info
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport