Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: [UWAGA] Opel Corsa B 1.0 1999r. Warszawa

[UWAGA] Opel Corsa B 1.0 1999r. Warszawa 2010/10/01 14:02 #1074

  • Killer1984
  • Killer1984 Avatar
Witam,
Wczoraj oglądałem to "Idealne" auto...
Po zapewnieniach właściciela, że auto jest BEZWYPADKOWE pojechaliśmy oglądać (200km...)
Podczas rozmowy tel. pytałem czy drzwi kierowcy są wgniecione czy to zdjęcie tak zniekształciło... "drzwi są całe" - okazało się, że dobrze widziałem :)
Więcej o samym aucie :
"PIERWSZY WŁAŚCICIEL OD NOWOŚCI" - to był 10 lat temu... okazało się, że auto sprowadzone a Pan jest drugim właścicielem w Polsce, wymsknęło się mu, że auto jeździło w firmie po czym szybko się poprawił, że jeździła nim znajoma księgowa.
bezwypadkowy - rozłożony chyba cały był... tylna klapa krzywo się zamyka, maska z resztą też, ogólnie widać, że auto jakieś takie rozlazłe...
garażowany - auto stoi pod blokiem :)))))
"UŻYTKOWANY PRZEZ KOBIETĘ,W 100% SPRAWNY" - nie zaglądałem w spodnie ale Pan nie wyglądał mi na kobietę :P
"OSTATNIO WYMIENIANE BYŁY HAMULCE I OPONY" - z przodu zimowe opony do wymiany, z tylu łyse jak mają z 1mm to będzie max :blush: , ręczny nie działa :D ale hamulce wymieniane ;)
"POSIADA WAŻNY PRZEGLĄD I UBEZPIECZENIE" - na pytanie o przegląd Pan się zmieszał... ale okazało się, ze ma jeszcze około 2 miesiące.
Teraz trochę o oględzinach :) Dostałem kluczyki więc odpalam... chodził jak traktor... myślę sobie zimny więc spoko... chodził może z minutę i zgasiłem. Podczas oglądania wnętrza okazało się, że przednia szyba jest pęknięta Pan był bardzo zdziwiony i stwierdził, że musieli mu to pod blokiem zrobić bo tego nie było a on jeździ innym autem teraz :)))) ( zaczęliśmy się zastanawiać ile może taka szyba kosztować a Pan "250zł bo ostatnio sprawdzałem i 100zł wymiana" dziwne, co?:) ) pod maską kupa rdzy... nawet na kole alternatora... pod korkiem oleju - masło, płyn chłodniczy - czarny, i co ciekawe silnik po tej minucie pracy wręcz gorący ;) gdy spytałem wprost czy silnik był przepalany Pan stwierdził, że nie, no chyba, że siostra... ale nie wiedział...
Podsumowując - NIE POLECAM! Człowiek kłamie w żywe oczy... tego auta nie kupiłbym nawet za 1000zł... a mowa za 6400zł bo 300zł by opuścił :laugh:

I na koniec link do tej perełki :)))))))

otomoto.pl/opel-corsa-1-0-city-stan-idealny-wawa-C15273289.html
Ostatnio zmieniany: 2010/10/01 14:31 przez Killer1984.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport