Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: Opel Astra 1-7dcti-cosmo VIN: W0L0AHL357207488

Opel Astra 1-7dcti-cosmo VIN: W0L0AHL357207488 2010/07/04 12:49 #134

  • Robstar
  • Robstar Avatar
Małe ostrzeżenie przed tym autem zanim ktoś przejedzie kilkaset kilometrów tak jak ja aby go kupić bo facet przez telefon bajek naopowiada :) .

otomoto.pl/opel-astra-iii-1-7dcti-cosmo-...2-vat-C13364139.html

VIN - numer ident. pojazdu :
W0L0AHL3572074887

W opisie jest serwisowany przez telefon gość obiecuje że jest książka i wszystkie przebiegi wpisane - po przybyciu na miejsce ksążka oczywiście jest ale czysta jak dziewica :) z 2008r a auto 2006.

Dla komisu dokumentem potwierdzającym przebiegi jest kartka A4 wydrukowana z opisem zupełnie nie logocznym co i kiedy było serwisowane - żenada na pytanie co to jest facet nie potrafi nic powiedzieć tylko tyle że musi iść.

Poprosiłem o inne dokumenty dowód itp z łaska otrzymałem następnie komis miał jeszcze fakture zakupu którą chciałem zobaczyć co by mi potwierdziło może przebieg odpowiedz była stanowacza nie.

Radio i kierownica zalana jakąś chyba colą wszystko sie klei i trudno napewno będzie radio wyczyścieć tym bardzie że obsluguje komputer pokładowy, ogólnie wnętrze brudne.

Klimatyzacja nie działa.

Płyny pod maską w jakiejś bardzo skromnej ilości :) nawet za bardzo.

Przednie reflektory porysowane - tak jakby to auto miało z 300 tys. km.

Opony również na wykończeniu i nie kompletne.

Ogólnie nie polecam auta ponieważ zupełnie nie pewny przebieg a raczej napewno nie ma tylo co na stronie.
I ogólny stan tego auta jest fatalny jeśli porównamy cena/jakośc ( za max 25tys zł to można się pokusić o zakup) mimo że naprawdę ładnie z zewnątrz wygląda.


Info na stronie : MIŁA I FACHOWA INFORMACJA POD NR TEL - wszytko sie zgadza ale urok pryska na miejscu jak sie człowiek dopytuje o szczegóły :).
Ostatnio zmieniany: 2010/07/06 10:27 przez . Powód: Zmiana ikony tematu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport