Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: opel czy to pompka?

opel czy to pompka? 2010/11/25 18:40 #4041

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
otomoto.pl/opel-astra-C16281751.html

czy to pompka z western union?niech ktos zrobi zrzut ja nie umie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: opel czy to pompka? 2010/11/25 19:00 #4043

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Nie łapię, możesz rozwinąć o co chodzi ?? jak będę wiedział to mogę dać screena.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: opel czy to pompka? 2010/11/25 20:08 #4044

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Nie spotklaes sie juz z tym ,ze samochod w okazyjnej cenie wplacasz zaliczke na western union potem wysylasz skany ktos z drugiej strony komputera skany dowodu i nadania samochodu firmie wysylkowej kasa znika a samochodu nie ma............było o tym glosno np.przysyla bajke ze chora mama,babcia i pieniadze szybko na leczenie potrzebne
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: opel czy to pompka? 2010/11/25 20:39 #4047

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
otrzymalem taki list ktos jest zainteresowany?
Witaj,

Zauwazylem, jestes zainteresowany moim samochodem.
Samochód jest w doskonalym stanie.
Jestem pierwszym wlascicielem samochodu. Ja uczynilem oglosic dla samochodu, kiedy bylem w Polsce odwiedzajac moich przyjaciól. Pracuje w Anglii i obecnie mieszka w Londynie.
Powodem Ja sprzedazy samochodu do tego niska cena jest to, ze niedawno przeniósl sie w Anglii i mój samochód jest Polska modelu i ma kierownice po lewej stronie. Jest to bardzo trudne dla mnie do prowadzenia samochodu, poniewaz maja inne regulacje w tym tygodniu i znalazlem tutaj samochodu rodzinnego, który chce kupic.
Samochód ma Polska dokumentów. Samochód jest zarejestrowany w Polsce. I bedzie obejmowac wszystkie podatki wysylki jezeli jestes zainteresowany zakupem samochodu.
Bedziemy dokonania transakcji za posrednictwem bezpiecznego firmy. Otrzymasz szanse od spólki przetestowac samochód na 7 dni. Czy jestes zainteresowany, aby kupic samochód?


Dziekuje!

PS: samochód jest jak nowy, bez wypadków, bez zarysowan, nie wgniecenia, bez koniecznosci dodatkowych napraw.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: opel czy to pompka? 2010/11/25 21:26 #4051

  • Denik
  • Denik Avatar
Hehhehe stary bajerek... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: opel czy to pompka? 2010/11/25 23:22 #4063

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: opel czy to pompka? 2010/11/26 09:34 #4072

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
cd.pompki napisalem niech daje adres i telefon przyjade do londynu nie musi wysylac:)
Witam,

Samochód znajduje sie w Londynie. Samochód jest zarejestrowany w Polsce. Samochód ma dokumenty Polsce. Moge wyslac na adres samochód w Polsce i jesli nie lubisz samochodu mozesz wyslac samochód z powrotem do mnie na mój koszt, daj mi znac, jesli chcesz zlozyc oferte?

Transport do Polski sa bezplatne. Bede wspierac wszystkie koszty transportu. I trzeba swoje imie, nazwisko i adres, aby mozna bylo wyslac samochód do Polski.

Dziekuje!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: opel czy to pompka? 2010/11/26 16:10 #4081

  • Jantys
  • Jantys Avatar
Dobre sobie, sprawa śmierdzi od samego ogłoszenia bo za 13.700 to nie za ten samochód.
Krzysieksel, daj znać jak to się dalej potoczy bo to niezły wałek jest.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: opel czy to pompka? 2010/11/26 16:16 #4084

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
kiedys na starym forum ktore zniknelo z serwera bylo o tym.Wpłacach zaliczke mozesz nawet 1 tys wezmie ile dasz wysylasz mu skan wplaty on wysyla skan swojego paszportu a sam wiesz ile to jest jak ktos zajmuje sie walkami w programie komputerowym zmienic dane i ...czekasz na auto i czekasz i czekasz............kasa nie do odzysknia bo maja konta w rumuni albo nikt nie wie gdzie
Ostatnio zmieniany: 2010/11/26 16:40 przez krzysieksel1969.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: opel czy to pompka? 2010/11/26 16:38 #4085

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
mnie tak chcieli na amerykańskim ebay'u stuknąć - "wyślij kasę, a my wyślemy numer śledzenia paczki w UPS", a to było jakieś 6 lat temu - kumpel mi powiedział że tak robią i żebym sprawdził stronę do śledzenia paczki którą mi podali - okazało się że podrobiona strona UPS - wpisywałeś numer paczka nadana i czeka na wpłatę kasy wtedy dopiero wyjedzie do mnie.
Trzeba uważać, a jak ktoś obcy chce żeby wpłacać kasę przez Western Union to masz niemalże 100% pewności że to będzie wałek - nikt o zdrowych zmysłach nie płaci przez WU bo mają zabójcze prowizje i sprzedawcy by się to w życiu nie opłacało.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: opel czy to pompka? 2010/11/26 16:43 #4087

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Zasada podobna polują na ludzi co chcą kupić okazyjne auto nawet nikomu się nie chwalą kupujący bo jeszcze ich ktos wyprzedzi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport