Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli widziałeś lub wiesz coś na temat danego auta - pisz tutaj.
{getmodule 108}​​​​​
{getmodule 161}

TEMAT: 2005 OPEL MERIVA 1,7 CDTI STAN IDEALNY-GWARANCJA - Kolejna Meriva - masakra

2005 OPEL MERIVA 1,7 CDTI STAN IDEALNY-GWARANCJA - Kolejna Meriva - masakra 2011/01/10 18:53 #5667

  • sylwekdm
  • sylwekdm Avatar
W poszukiwaniu kolejnej Merivy udałem się tu: allegro.pl/opel-meriva-1-7-cdti-stan-ide...cja-i1373889062.html
Na placu cena o 4 tyś. wyższa niż w ogłoszeniu. Mimo zapewnień telefonicznych o idealnym aucie,
moim oczom ukazała się masakra: Przód mocno dostał: błotniki, maska lampy szpachlowane lub wymienione. Właściciel wiedział, że przyjadę, ale i tak autko zaskoczyło chyba za piątym razem. Brak tylnich zagłówków, oryginalne kołpaki ze zdjęć podobno ktoś zajumał. Pod maską żerowały szczury, wszystkie maty wygłuszające poszarpane. Na jazdę próbną już nie miałem ochoty. Na co właściciel chciał dać gwarancję????
Ostatnio zmieniany: 2011/01/10 20:07 przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kolejna Meriva - masakra 2011/01/10 20:02 #5675

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Widzę, że pozwiedzałeś troszkę świata... :)
Mam w sumie tylko jedno pytanie - wszystkie Merivy to są najtańsze oferty na rynku... Czemu patrzysz w ten sposób?
I czego się spodziewasz patrząc w ten sposób?
Naprawde chciałeś kupić dwuletnie auto za 28 tys zł kosztujące jako nowe prawie 60 tys zł? Czy Ty naprawde jesteś tak naiwny i sądzisz, że ktoś Ci coś za pół ceny (a najlepiej za darmo) wręcz odda?
Mam nadzieje, że wyciągniesz odpowiednie wnioski i będziesz patrzyć w cenach grubo powyżej 22 tys zł za najstarsze roczniki - wtedy masz sporą szansę kupienia czegoś w dobrym stanie. Inaczej powrzucasz to jeszcze parę aut...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kolejna Meriva - masakra 2011/01/10 20:04 #5676

  •  Avatar
zrzut z ekranu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kolejna Meriva - masakra 2011/01/10 20:22 #5679

  • sylwekdm
  • sylwekdm Avatar
Kris75, w sumie masz rację, ale tą 2 letnią oglądnąłem po drodze, tylko z ciekawości czym się kieruje właściciel sprzedając właśnie takie auto. Bez zamiaru kupna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kolejna Meriva - masakra 2011/01/10 20:42 #5680

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Ok, wszystko jasne :)
Po prostu ludzie nie maja logicznego spojrzenia, napalają się, a dopiero potem są żale...
Pzdr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: 2005 OPEL MERIVA 1,7 CDTI STAN IDEALNY-GWARANCJA - Kolejna Meriva - masakra 2011/01/13 09:27 #5818

  • sylwekdm
  • sylwekdm Avatar
Dalej szuka jelenia:

moto.allegro.pl/opel-meriva-1-7-cdti-sta...cja-i1411573631.html

rocznik 2005 - kłamstwo
100% bezwypadkowy - buhahaha
100% przebieg - sprawa mocno dyskusyjna.

Dodam jeszcze, że po sprawdzeniu komory silnika nie szło zamką pokrywy silnika.Zatrzask nie trafiał w zamek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport