Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: UWAGA!!! Puegeot 307 SW oxygo hdi 29 tyś km Przebieg !!!!

UWAGA!!! Puegeot 307 SW oxygo hdi 29 tyś km Przebieg !!!! 2011/10/31 15:06 #18059

  • mirashdi
  • mirashdi Avatar
Witam!
Nie polecam Sprzedającej która sprzedaje to cudowne auto z przebiegiem 29 tyś km!
Gdy pojechaliśmy oglądać to autko wszystko ok było po za jednym gdzie zobaczyliśmy że prawy błotnik źle spasowany.
Autko miało wbite w 2010r. 19 tyś km w Niemczech
Sprzedająca powiedziała że auto stoi od ładnych paru miesięcy i nie jest użytkowane bo jej córka wyjechała do Stanów
Pani Sprzedająca bardzo nie miła
Zadałem pytanie czy pójdzie on za 27 powiedziała absolutnie nie ma mowy
Jeszcze na koniec dodała " Nie to nie Nie weźmie go pan to ktoś inny kupi phii"
Gdy chcieliśmy go wziąć do ASO Peugeot albo na Stacje Kontroli Pojazdów powiedziała że nie ma z kim zostawić dzieci a samochodu nam nie da:)

Nie Polecam Tego Samochodu
Jak i Sprzedawcy
Uważajcie
Miejscowość Piekielnik
Rejestracja KNT

Ostatnio zmieniany: 2011/10/31 15:08 przez mirashdi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: UWAGA!!! Puegeot 307 SW oxygo hdi 29 tyś km Przebieg !!!! 2011/10/31 16:59 #18069

  • tommak
  • tommak Avatar
Czy dobrze rozumiem : nie polecasz bo Pani nie chce opuscić o tysiaka? I nie przywitała Cię chlebem i solą?
Może jeszcze gożałke miała postawić? Jesteś bardzo gościnny . Ale niestety nie za swoje. :lol: Jeżeli czegoś nie zrozumiałem to proszę mnie poprawić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: UWAGA!!! Puegeot 307 SW oxygo hdi 29 tyś km Przebieg !!!! 2011/10/31 19:13 #18078

  • mirashdi
  • mirashdi Avatar
no źle mnie zrozumiałeś
Babka była taka że jak przyjechaliśmy do niej dała nam kluczyki papieru i poszła do domu
my oglądamy go itd. ona wychodzi pytamy się jej coś a ona ja nie wiem ja tylko sprzedaje
nic kompletnie od babki nie było się w stanie dowiedzieć o aucie?
no i jak tu kupować w ciemno?!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: UWAGA!!! Puegeot 307 SW oxygo hdi 29 tyś km Przebieg !!!! 2011/11/01 01:04 #18087

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Sprzedająca powiedziała że auto stoi od ładnych paru miesięcy i nie jest użytkowane bo jej córka wyjechała do Stanów

A co Ci miała powiedziec o aucie - jak to nie jest jej auto? Błagam, nie kupuj auta sam, bo krzywdzisz ludzi i BYĆ MOŻE naprawdę niezłe auta.
Zastanów się, jak działają starsi ludzie - kiedyś nie było ASO, stary. Umów się z kobitą normalnie jak człowiek, a nie jak dżolo - mam kasę to rządzę...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: UWAGA!!! Puegeot 307 SW oxygo hdi 29 tyś km Przebieg !!!! 2011/11/01 10:53 #18096

  • mirashdi
  • mirashdi Avatar
ty w ogóle nie zrozumiałeś co ja napisałem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: UWAGA!!! Puegeot 307 SW oxygo hdi 29 tyś km Przebieg !!!! 2011/11/01 23:07 #18141

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Napisałeś co napisałeś, ja czytam. Może przeczytaj swoje wypociny raz jeszcze i od początku napisz POPRAWNIE. Bo jak na razie to napisałeś jak dziecko z przedszkola. I takie też masz pretensje...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport