Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Peugeot 206 HDI moj pierwszy 206 a własciwie to co miało go przypominać....

Peugeot 206 HDI moj pierwszy 206 a własciwie to co miało go przypominać.... 2012/03/23 10:07 #24135

  • Stefan007
  • Stefan007 Avatar
Nie dajcie się oszukać! Zobaczcie co mnie spotkało przy zakupie mojej pierwszej 206 ;/ aż krew się gotuje...


http://www.nie-daj-sie-oszukac.za.pl/


www.nie-daj-sie-oszukac.za.pl/


Przypadek chyba na skalę kraju. Zapraszam do lektury :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Peugeot 206 HDI moj pierwszy 206 a własciwie to co miało go przypominać.... 2012/03/23 11:49 #24140

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Przykro sie to czyta kolego :(
Najgorsze, ze to nie jest przypadek na skalę kraju - TO JEST WŁASNIE NORMA!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Peugeot 206 HDI moj pierwszy 206 a własciwie to co miało go przypominać.... 2012/03/23 16:53 #24141

  • krzywy1
  • krzywy1 Avatar
Wpakowaleś się w niezłą kabałę, mnie tylko zastanawia jedno, jakim cudem zaufałes tak bardzo obcemu człowiekowi, że najpierw zapłaciłeś mu całą kwotę, a dopiero potem samochód miał być naprawiany.Ale generalnie współczuję.Podejrzewam, że jeśli ten gościu jest tak bezczelny, to pozostaje Ci tylko droga sądowa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Peugeot 206 HDI moj pierwszy 206 a własciwie to co miało go przypominać.... 2012/03/24 08:10 #24152

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
z tego co tu pisze nie ma ani kawalka potwierdzenia na to co tam sie dzialo.. wiec pozostaje tylko skulic glowe i potulnie wyciszyc sprawe.. jak by byly na to dokumenty to w sadzie sprawa by juz dawno trwala
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Peugeot 206 HDI moj pierwszy 206 a własciwie to co miało go przypominać.... 2012/03/24 09:37 #24155

  • Stefan007
  • Stefan007 Avatar
Faktura jest. Wszystko było uzgadniane przy świadkach. Są rozmowy telefoniczne. Ale nikt nie będzie się sądził o auto za 10-15 koła, zmarnował byś na to kilka lat i pewnie jeszcze z raz tyle pieniędzy?? Ja nie. Ja tylko uprzejmie ostrzegam żeby inni nie stracili tyle czasu i nerwów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Peugeot 206 HDI moj pierwszy 206 a własciwie to co miało go przypominać.... 2012/03/24 11:17 #24156

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
ja bym nawet 1000zl nie odpuscil. A szansa na wygranie jest. Faktura moze i jest ale nie pisze na niej pewnie ze dales na oplaty mu kase i na remonty tylko ogolna kwota. Pamietaj ze auto uzywane to towar ktory mozesz zwrocic bez podania przyczyny w jakims tam terminie ktory pewnie juz minal.Komis odpowiada za ten towar i wrecz zachecam do reklamacji niezgodnosci towaru z umowa i to jak najszybciej. Pomoze powiatowy rzecznik komnsumentow
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport