Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: UWAGA !Peugeot 307 SW 1.6 HDI nr. rej.PN51655

UWAGA !Peugeot 307 SW 1.6 HDI nr. rej.PN51655 2013/07/30 17:51 #47523

  • marioo
  • marioo Avatar
Samochód wystawiony jako stan dobry.
Z rozmowy z właścicielem można dowiedzieć się iż, posiada rysę na zderzaku i zarysowany był bok (lakierowany)
Na miejscu rzeczywistość staje się ciemniejsza.
Samochód miał wspawaną ćwiartkę lewą tył - na dodatke robił to chyba Pan Zenek w stodole za domem.
Pod uszczelką tylnych drzwi widać łączenie lakieru oraz Rdzę.
Auto na pierwszy rzut oka wydaje się stać krzywo.
Wszystkie elementy auta lakierowane - wszędzie odchodzi lakier (szczególnie pod listwami, chyba nie były zdjęte do lakierowania)
Właściciel nic przy aucie nie robił, nie wie kiedy był robiony rozrząd.
Roleta dachowa, niesprawna (działa tylko jeden element)
Klimatyzacja - włącza się na 2-3 minuty po czym wyłącza i przez 2 minuty jest cisza, następnie znowu startuje - generalnie dziwne zachowanie.
Zapas leży w bagażniku - Pan twierdzi, że nie umie go zamontować pod autem, ale prawdopodobnie po wypadku po prostu nie da się go tam zamontować.
Osłona silnika dolna połamana, elementy leżą w bagażniku.
tablica.pl/oferta/sprzedam-peugeot-307-s...YIKd.html#c117875022

nie mogę dodać zdjęć. Jeżeli ktoś może przerzucić zdjęcia z ogłoszenia to proszę bardzo.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

UWAGA !Peugeot 307 SW 1.6 HDI nr. rej.PN51655 2013/07/30 19:02 #47534

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
marioo a jak dziala lodowka? nabija cisnienia w uklad i czeka az temperatura sie podniesie i znowu sie wlacza ;) to jest normalne :) co do reszty no nic ciekawego :/ dodac zdjec nie da sie z FIREFOXA, z innych sie da ;) a vinu nie wziales?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

UWAGA !Peugeot 307 SW 1.6 HDI nr. rej.PN51655 2013/07/31 07:47 #47552

  • marioo
  • marioo Avatar
Vinu nie wziąłem.
Co do klimy to nie problem w tym, że sprężarka się wyłącza, tylko cała dmuchawa po prostu przestaje dmuchać jakimkolwiek powietrzem - a tak już chyba nie powinno być :)
Generalnie auto nie jest warte moim zdaniem - za bardzo było uszkodzone i zbyt niefachowo naprawione.
Jeszcze jedna sprawa jest taka, że właściciel nic na temat tego auta nie wie.
W ogłoszeniu przebieg 160kkm, w rozmowie prawie 170kkm a na liczniku ...153kkm - uśmiałem się, bo wydaje mi się, że licznik był cofnięty a właściciel nawet nie wiedział o ile.
Zresztą kierownica wytarta tak, że przebieg moim zdaniem co najmniej x2.
Kupiłem takiego peugeota z przebiegiem (na liczniku) 195kkm i wnętrze wygląda jak nowe - poza zabrudzeniami tapicerki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

UWAGA !Peugeot 307 SW 1.6 HDI nr. rej.PN51655 2013/07/31 13:38 #47566

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
heh to niezle. Czyli zrypana plytka nadmuchu pewnie i rozlacza. NO coz.. szrotow nie brakuje u nas
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

UWAGA !Peugeot 307 SW 1.6 HDI nr. rej.PN51655 2013/07/31 14:53 #47577

  • westowaty
  • westowaty Avatar
Co do osłony pod silnkiem to koszt 50 zł by kupić więc nie histeryzuj. SAmochody fajne. Szkoda, że taniej nie szukałem i przebieg nie miał 10 tyś.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

UWAGA !Peugeot 307 SW 1.6 HDI nr. rej.PN51655 2013/07/31 15:01 #47578

  • marioo
  • marioo Avatar
Słuchaj za ile można kupić taką osłonę to jedno, a dlaczego jest połamana to drugie.
Ja po prostu ostrzegam przed tym egzemplarzem a ty odpowiadasz jakby to był twój pojazd i go bronisz.
Egzemplarz jest badziewny i nie warty nawet połowy tej kasy co w ogłoszeniu.
Osobiście kupiłem za niecałe 11 000zł ten sam model ale 2.0hdi 90km, z przebiegiem 195kkm (wydaje mi się, że jest prawdziwy), ale najważniejsze jest nie bity - poza kilkoma sprawami eksploatacyjnymi nie posiada żadnych uszkodzeń i problemów, więc da się kupić w miarę dobry egzemplarz.
Dla mnie podstawą była bezwypadkowość / ewentualnie auto po nie dużej stłuczce ale profesjonalnie naprawione.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

UWAGA !Peugeot 307 SW 1.6 HDI nr. rej.PN51655 2013/07/31 15:27 #47579

  • westowaty
  • westowaty Avatar
nie jestem właścicielem. Jeżdże w221. Pare lat temu jeździłem s210. Przejezedzałem przez piaskową uliczke na dzialke, ybla po środku kałuza i woda zrobila wydma, samochód sie zsunal i oslona sie oberwała. ZAczepy byly połamane. 2.0 HDI to z przed liftu silnik. Dobry bez dwumasu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

UWAGA !Peugeot 307 SW 1.6 HDI nr. rej.PN51655 2013/07/31 16:28 #47586

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Ten peugeot to zlom i tyle na zkaonczenie dyskusji. Dziekuje za info leci plusik dla autora. Na przyszlosc wez tez vin zeby bylo latwiej kiedys dojsc w ten temat ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

UWAGA !Peugeot 307 SW 1.6 HDI nr. rej.PN51655 2013/08/15 17:42 #48217

  • poma
  • poma Avatar
Uprzedzam, że nie jestem właścicielem ale mam jedno pytanie do kolegi.
Po czym poznałes że była wstawiana ćwiara ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

UWAGA !Peugeot 307 SW 1.6 HDI nr. rej.PN51655 2013/08/15 21:26 #48234

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Ja moze odpowiem Zazwyczaj poznaje sie to po miejscu szpachli na slupku, progu itp. Jest to kawalek na spawie z brzydkimi odczytami miernika. Czasami widac to tez po zlym spasowaniu elementow albo nawet po obcieraniu np drzwi o blotnik bo i z takim czyms sie spotkalem. Czasami jak jest spawana a zawieszenie zostaje na swoim miejscu to kolo traci swoje polozenie idealne w blotniku i ewidentnie lezy nierowno chociaz zawieszenie wykazuje idealne parametry
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

UWAGA !Peugeot 307 SW 1.6 HDI nr. rej.PN51655 2013/08/15 22:04 #48241

  • poma
  • poma Avatar
Dzięki wielkie za opowiedz i doceniam twój czas. Ja jednak dobrze wiem jak poznać cwiare a element lakierowany (wynika to z mojej pracy).

Pytanie zadałem jednak autorowi bo rzucić oskarżenie o spawaniu ćwiary jest bardzo łatwo i chciałbym wiedzieć czy kolega poznał to po ukrytym łączeniu powłok lak. czy z innego powodu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

UWAGA !Peugeot 307 SW 1.6 HDI nr. rej.PN51655 2013/08/15 22:17 #48248

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Trzeba czekac moze sie odezwie ;) ale skoro wiesz jak to wyglada to ci nie musze tlumaczyc jakie partacze to spawaja u nas w kraju.. fajnie jak pod uszczelkami widac spawy tam gdzie powinno byc zgrzane i gladkie haha ja juz wtedy wymiekam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

UWAGA !Peugeot 307 SW 1.6 HDI nr. rej.PN51655 2013/08/19 07:53 #48390

  • marioo
  • marioo Avatar
Pytasz po czym poznałem, że była wstawiana ćwiara?
Samochód generalnie wyglądał źle - nie stał prosto.
Pod uszczelką tylnych lewych drzwi widać było, ślady spawania i łączenia lakieru - dodatkowo wychodziła tam rdza.,

Podobnie było na zgrzewach progu.
To tak w skrócie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport