Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: biały PEUGEOT 301 VF3DDHMZ6FJ878259 z Białogardu z polskiego salonu, ok. 25 000km

biały PEUGEOT 301 VF3DDHMZ6FJ878259 z Białogardu z polskiego salonu, ok. 25 000km 2018/05/06 09:26 #83394

  • Corben Dallas
  • Corben Dallas Avatar
www.otomoto.pl/oferta/peugeot-301-active...X7C9.html#49de43f535
Biały PEUGEOT 301 , Białogard ,od 1 właściciela, nr rej ZBI21472 , cena 32499
Facet wciska bajki o dziewczynie co wymarzyła sobie inne używane auto choć to ma niecałe 3 lata i 25 tys przebiegu (bez sensu)
Prawda jest taka że na białym samochodzie dookoła (zwłaszcza boki i tył) do wysokości listew na drzwiach jest pełno rdzawych kropeczek na lakierze. Moim zdaniem to coś wyłazi przez lakier (jakaś początkowa faza korozji) i facet ucieka z autem póki nie ma purchli.
UWAGA TERAZ SPRZEDAJĄCY może zapastować to białą pastą do lakieru , bo strasznie się zdenerwował że to zauważyłem. Bądźcie czujni !
Ostatnio zmieniany: 2018/05/06 10:59 przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

biały PEUGEOT 301 VF3DDHMZ6FJ878259 z Białogardu z polskiego salonu, ok. 25 000km 2018/09/26 15:40 #84445

  • Patryk
  • Patryk Avatar
Przecież to NOWE auto z przebiegiem 26tys,jaka więc rdza!To BZDURY jakich mało!Wściekł się,ponieważ ta Pani próbowała inputować,iż auto jest objęte korozją co jest kompletnym NONSENSEM.Dla tej Pan.,która najwidoczniej jest niezrównoważona psychicznie 3 kropeczki sadzy na aucie to korozja,więc pozostawiam to bez komentarza.Samochód jest w absolutnie perfekcyjnym stanie,posiada oryg.lakier,ma niespełna 3 lata i ZAPEWNIAM ,że powloka lakiernicza jest taka,jak wyjechała z fabryki.Nie życzę sobie aby bezpodstawnie wypisywać takie kłamstwa,które de facto utrudniają sprzedaż auta,ZAPEWNIAM że z Peugeotem NIC się nie dzieje!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

biały PEUGEOT 301 VF3DDHMZ6FJ878259 z Białogardu z polskiego salonu, ok. 25 000km 2018/09/28 16:55 #84462

  • Patryk
  • Patryk Avatar
Proszę uważać na tych tzw."niedzielnych nibykupujących,ogładanie aut to ich rozrywka"Parka-mała w okularach i gość w czapeczce,od razu poinformowali mnie,że te auto to ewentualnie nie dla nich,że mają już "świeże" auta dla siebie i NIE WOLNO żadnemu sprzedającemu ufać,a zwłaszcza należy sie przyglądać na nowe salonowe(sic!),bo są już bite i malowane,generalnie tylko oni są uczciwi.Nie chcieli się nawet przejechać,widać,że oglądanie to ich niedzielna rozrywka.Ubzdurali sobie jakąś wymyśloną teorię do mojego praktycznie nowego auta i tu obsmarowali BEZPODSTAWNIE,co utrudniło mi sprzedaż samochody(nie wiedziałem,że wysnuli taki bzdurny koment)na 3 mies.Hipokryci,nie mają co robić,jeżdżą i strugają filozofów bez zamiaru zakupu,proszę uważać,nienormalność!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

biały PEUGEOT 301 VF3DDHMZ6FJ878259 z Białogardu z polskiego salonu, ok. 25 000km 2018/10/08 17:39 #84546

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
jak dla mnie to też jest zagadka skąd te niby rdzawe kropki wychodzą na lakierze białym bez perły i metaliku. Setki aut białych przerobiłem i jedynie na co wpadłem to myśl, że to masa asfaltowa która przebarwia ten lakier w jakiś sposób.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport