Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: UWAGA Renault Laguna - stan perfekcyjny

UWAGA Renault Laguna - stan perfekcyjny 2012/04/17 19:06 #25023

  • Michal
  • Michal Avatar
Witam,
Chciałbym się podzielić z Kolegami moimi uwagami po oględzinach poniższego samochodu:

otomoto.pl/renault-laguna-wersja-privila...ajowy-C23527782.html

Mianowicie:
Stan perfekcyjny jak twierdzi Sprzedający obejmuje także liczne rysy i przetarcia na lakierze, nad lewym tylnym kołem rysa do "żywej" blachy a obok wgniecenie, pęknięta część skórzana fotela kierowcy, felgi które się łuszczą są porysowane i podrapane w szczególności prawa przednia ale jak to Sprzedający ujął "przecież to tylko jedna" :( Zdjęcia są oczywiście wykonane tak aby żadna z tych rzeczy nie była widoczna.

Auto było serwisowane w ASO, tak czytamy w ofercie i owszem tyle tylko że do 27tys. km i przez pierwszego właściciela (wliczając dealera obecny właściciel jest trzeci) potem Sprzedający jeździł z autkiem do jakiegoś mechanika i pokazuje pieczątki... o zgrozo w notesiku :ohmy:

Sprzedający na wiadomość iż chcę sprawdzić auto w autoryzowanym serwisie (miałem już umówioną wizytę) a nie w "sugerowanym" przez niego warsztacie bardzo się oburzył i nieumiejętnie ukrywał złość. Na większość moich niewygodnych dla niego pytań odpowiadał: nie pamiętam, nie wiem, nie zauważyłem. Suma sumarum sam zaproponował że jak "tak się czepiam to się pożegnajmy bo to nie ma sensu"

Moje rozgoryczenie jest tym większe, że wcześniej dzwoniłem do Sprzedającego i prosiłem żeby był szczery bo nie chcę marnować czasu, w odpowiedzi usłyszałem że "autko jest jak z salonu" a na miejscu usłyszałem "jak pan chce idealne auto to niech pan jedzie do salonu"
Reasumując sprzedający ma baaardzo zawyżone ego zarówno o sobie jak i o swoim samochodzie...

Chciałbym aby kolejny potencjalny Kupiec był bogatszy o tą wiedzę, bo mnie kosztowało to zmarnowane pół dnia, 200km i prowadzenie jałowej dyskusji z kolesiem który innych traktuje bardzo protekcjonalnie.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: UWAGA Renault Laguna - stan perfekcyjny 2012/04/17 19:14 #25025

  • van
  • van Avatar
mógł byś podać VIN, przyda się dla wyszukiwarki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: UWAGA Renault Laguna - stan perfekcyjny 2012/04/17 19:16 #25026

  • Michal
  • Michal Avatar
VF1BT1F0638609835

jest też w ofercie sprzedaży ;)

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport