Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Renault Scenic Reanult Scenic 2,0 B Łuków - żałosny handlarz

Renault Scenic Reanult Scenic 2,0 B Łuków - żałosny handlarz 2014/08/31 19:29 #65870

  • Ogoniasty
  • Ogoniasty Avatar
Szukamy rodzicom autka. Jako że kiedyś dobrze sprawował im się scenic tak więc szukamy scenica. Obejrzało się około 8 autek i wszystko to sprowadzona tandeta.
Zdaję sobie sprawę że ma to swoje lata, ale kiedy dzwoni się do niego kilka razy i za każdym razem zapewnia że wszystko jest w bdb stanie, jest właścicielem pojazdu i blacharka idealna, a na żywo jest tragedia to coś tu nie pasuje.
Nie chciał spotkać się przy swoim domu tylko na stacji benzynowej. Kiedy już podjechaliśmy na stację benzynową widzimy tegoż scenica. W środku siedzi rozwalony na całym fotelu koleś. Po twarzy widać że to handlarz, ale przejechaliśmy 160km to chociaż zobaczymy co to warte.
Z przodu poobijany, prawy tył malowany, lewy przód również. Podłużnica spawana i malowana (prawie się na nas rzucił że pieprzymy głupoty). Środek to istna agonia. Stwierdził, że autem jeździła jego córka. W takim razie nie chcę wiedzieć jak wyglądają cztery litery tej córki. Wystarczył mi wygląd fotela, który miał być w bdb stanie a był do wyrzucenia. Sprawdzam zapasówkę w bagażniku i tam rzecz, która mnie najbardziej rozwaliła....Zapasówka była tak zjechana że nie wiadomo jaki był kiedyś wzór bieżnika. Dosłowne ZERO!
Gdy już się miało odjeżdżać to handlarzyna jeszcze zachęcał do kupna od niego jeszcze jednego scenica w dieslu....
Byłem tak wku*wiony, że nie wziąłem VIN'u.

Link :
olx.pl/oferta/renult-scenik-2-0-b-CID5-ID6oYTt.html#c2ee11664a
LLU 30336
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Renault Scenic Reanult Scenic 2,0 B Łuków - żałosny handlarz 2014/09/03 22:54 #65937

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Noo, a bez VIN to info średnio pomocne :(
Niestety - spotkałeś właśnie typowego Mirka Handlarza :(

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport