Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Renault Megane II 1.5dci VF1CM0F0529393067

Renault Megane II 1.5dci VF1CM0F0529393067 2017/08/15 14:27 #81347

  • grzegorzpluta
  • grzegorzpluta Avatar
Witam!

Oglądałem ostatnio auto o numerze VIN VF1CM0F0529393067, nr rej WZ63214.

Link do ogłoszenia : bit.ly/2uFo4Au
Link skróciłem ponieważ był bardzo długi.


Ostrzegam, auto wygląda tragicznie.
Cała karoseria porysowana, w kilkunastu miejscach rysy do podkładu, kilka dużych ognisk korozji na karoserii co raczej w tym modelu przy aucie bezwypadkowym nie miałoby miejsca. Zderzaki podrapane, z prawej strony mocno zniszczony cały próg. Właściciel tłumaczy to wiekiem auta i dodaje, że jak się auto umyje do tego nie widać. Drzwi od strony kierowcy ledwo się otwierają, klamka nie chce się ruszać, kiedy już uda się nam już ją wyszarpać nie odbija do położenia, trzeba ją wbić ręką do wnętrza drzwi. Drzwi z prawej strony po otwarciu opadają ok 1cm i przy zamykaniu trzeba użyć nie lada siły. Środek auta strasznie zniszczony, wszędzie porysowany. W drzwiach pasażera coś dzwoni. Fotele nie otwierają się o czym właściciel poinformował dopiero przy próbie otwarcia. Z tyłu w siedzenie wbite pełno sierści, ktoś woził tam zwierzę. Właściciel wmawia, że autem jeździła tylko córka a próg od strony pasażera wytarty tak jakby ktoś wsiadał tam kilka razy dziennie.

Pod siedzeniami pełno rdzy, urwana klamka od regulacji fotela kierowcy, fotele zastane w jednej pozycji ponieważ na suwnicach pełno rdzy, pod fotelami w schowkach pełno pleśni, tapicerka sucha ale cała pofalowana co pokazuje, że auto było porządnie zalane. Lewarek i kierownica zjechane całkowicie.

W ogłoszeniu opisywane jako na bieżąco serwisowane a właściciel nie ma na to dowodu, pokazuje nalepki z 2012 roku. Auto odpala na kilka razy, nie potrafi odpalić na raz, przy gaszeniu telepie całym autem. W silniku słychać panewki, właściciel zapewniał, że było to sprawdzane, jednak oszukiwał. Po odpaleniu silnik chodzi głośno, gorzej niż TDI, cała karoseria się trzęsie, wibracje przenoszą się do środka. Przy próbie wyjęcia bagnetu okazało się, że wyjąłem sam plastik, bagnet jest wbity do wnętrza, właściciel próbował wymusić na mnie kupno auta przez to, że jego zdaniem to zrobiłem ja.

W bagażniku we wnęce koła zapasowego jest rdza, tak samo felga koła zapasowego jest zardzewiała i wygląda jakby miała dłuższy kontakt z wodą.
Felgi poobijane, czarne od klocków, tarcze zardzewiałe chociaż widać, że w miarę nowe. Amortyzatory i sprężyny wymieniane były ok 3 lata temu a nie jak w ogłoszeniu.

Szyba czołowa obita w dwóch miejscach, w jednym wykruszone szkło, średnica uszkodzeń jedno ok 3cm (to z ubytkiem), drugie ok 2cm. Właściciel wmawia, że tak można jeździć. Klima niby się załącza ale nie da się ustawić nawiewu, jest ciągle na szybę czołową. Auto pełne śmieci we wnętrzu.

Właściciel uważa, że auto jest w stanie IDEALNYM, wygląda tragicznie i tak samo jeździ jego użytkowniczka, nie było mi dane zasiąść za kierownicą bo nie dają go prowadzić. Uwaga, auto miało innych właścicieli zdjęcia nie przedstawiają auta z teraz tylko z kilku lat wstecz i robione były u sąsiada. Po kilku wypomnianych kłamstwach właściciel nie chciał powiedzieć ile osób tym autem wcześniej jeździło. Ludzie to wyjątkowi naciągacze, ja straciłem 12h. Uwaga wcześniej auto wystawione było za ok 10tys, teraz pojawi się pewnie za 5, ja nie dałbym nawet grosza. Właściciel chciał się targować a kiedy powiedziałem, że nie chcę tego szrotu oburzył się, powiedziałem, że to oszuści i dlatego udostępniam ogłoszenie tu.









Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Renault Megane II 1.5dci VF1CM0F0529393067 2017/08/16 19:21 #81363

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Oferta od Osoby prywatnej
Kategoria Osobowe
Marka Renault
Model Megane
Wersja II (2002-2008)
Rok produkcji 2003
Przebieg 245 420 km
Pojemność skokowa 1 461 cm3
Moc 82 KM
Rodzaj paliwa Diesel
Skrzynia biegów Manualna
Napęd Na przednie koła
Typ Hatchback
Liczba drzwi 3
Liczba miejsc 5
Kolor Czarny
Metalik Tak
Kraj pochodzenia Polska
Zarejestrowany w Polsce Tak
Pierwszy właściciel Tak
Bezwypadkowy Tak
Serwisowany w ASO Tak
Stan Używane


po vin kolizji nie pokazuje. Ale tej rdzy za duzo jak na auto z tego roku. Odradzam wszystkim pomysl na zakup 1.9 dci i 1.5 dci z tych lat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Renault Megane II 1.5dci VF1CM0F0529393067 2017/08/17 09:44 #81380

  • grzegorzpluta
  • grzegorzpluta Avatar
Mogę wiedzieć dlaczego odradzasz zakup 1.9dci oraz 1.5dci?

Podejrzewam, że jeżeli byłyby należycie serwisowane to jedne z ciekawszych aut na rynku w niskiej kwocie.

Ten egzemplarz to faktyczny trup ale jest też sporo naprawdę w stanie praktycznie wzorowym.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport