Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Uwaga na Renault Kadjar 1.2 tCe (Zwierzyniec koło Zamościa)

Uwaga na Renault Kadjar 1.2 tCe (Zwierzyniec koło Zamościa) 2019/12/24 14:29 #88855

  • Fdawid
  • Fdawid Avatar
Uwaga na autko Renault Kadjar polski salon, rok 2017, wystawione do sprzedaży w Zwierzyńcu koło Zamościa (woj. Lubelskie).

Nr VIN: VF1RFE00X58265311
Nr Rej. Obecnego właściciela: LZA 78284

Samochód z 2017 roku, polski salon, na gwarancji. Drugi właściciel. O historyjce opowiadanej przez właściciela w odpowiedzi na pytanie o powód sprzedaży auta nie będę pisać.

W opisie ogłoszenia (olx i otomoto) auto w super stanie, 21000 km przebiegu, gwarancja Renault Polska, bezwypadkowy. Po telefonie do sprzedającego również dowiedziałem się, ze auto jak nowe, w idealnym stanie, nieuszkodzone.

Po 300km wycieczce do Zwierzyńca, z daleka już zobaczyłem klejoną silikonem prawa przednia lampe i nierówne szczeliny miedzy maska a błotnikami (foto tak zrobione żeby nie było tego widać). Krótkie oględziny i efekt taki:
- lampa prawy przód i plastiki pod maska klejone, spawane i silikonowane przezroczystym silikonem sanitarnym
- maska malowana
- prawy błotnik malowany
- prawy słupek A malowany, źle położony bezbarwny lakier (biały nalot, wychodzi spod spodu oryginalny lakier)
- po otwarciu drzwi kierowcy - tona szpachli na progu i ramie wokół drzwi (zarówno od strony zawiasów jak i zamka). Powyżej 1500 mikronów. Po zaglądnieciu pod auto - wspawana prawa przednia ćwiartka, prostowana podłoga pod fotelem kierowcy
- brakuje osłony plastikowej pod silnikiem
- ślady czerwonego lakieru na plastikowych elementach zderzaka od spodu, lakiernikowi rzeźnikowi chyba wiatr zawiał
- we wszystkich możliwych szczelinach piękny pył po klasyce blacharstwa - lakiernictwo, tzn Farecli G3 :)

Sprzedający nie wyglądał na zdziwionego :) za mną wycieczka w nowe okolice i kolejne doświadczenie - nie jechać dalej niż 100 km po auto, nawet prawie nowe i na gwarancji....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga na Renault Kadjar 1.2 tCe (Zwierzyniec koło Zamościa) 2019/12/24 19:22 #88857

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Na przeszłość przed wyjazdem wystarczy raport z autobazy ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga na Renault Kadjar 1.2 tCe (Zwierzyniec koło Zamościa) 2019/12/26 10:30 #88872

  • Fdawid
  • Fdawid Avatar
Mogę prosić jakieś szczegoly? Przed wyjazdem sprawdzałem VIN tego auta w źródłach które znałem i nie znalazłem nic niepokojącego...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga na Renault Kadjar 1.2 tCe (Zwierzyniec koło Zamościa) 2019/12/26 14:03 #88873

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport