Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: ROVER 75 KOMIS Bielsko-Biała

ROVER 75 KOMIS Bielsko-Biała 2011/10/08 10:30 #17101

  • edi29
  • edi29 Avatar
Panowie i Panie to chyba jakiś żart. Proszę spojrzeć na screen z aukcji oraz jej opis.



otomoto.pl/rover-75-okazja-super-stan-C14625651.html


Wynika z niej, że samochód jest w super stanie i jest zadbany. Niestety prawda jest bardzo smutna.

Zacznijmy od karoserii, otóż w kilku miejscach jest poobijana i wychodzi rdza. największe ognisko jest po lewej stronie wewnętrznego rogu maski, od dołu. Przejdźmy do środka. Oczom ukazuje się brak części tapicerki deski rozdzielczej tam gdzie jest przełacznik świateł po lewej stronie od kierownicy, następnie obudowa poduszki powietrznej pasażera jest wyrwana i lata luzem a fornir okleiny jest popękany w drobne ryski. Pod radiem tam gdzie popielniczka i zapalniczka, plastiki praktycznie same wypadaja. Kolejne zaskoczenie - pojazd jest europejski a posiada wskaźniki w milach!!! Przebieg oczywiście jakżeby inaczej, oscyluje w okolicach 160 tys. km

W aucie strasznie śmierdzi stęchlizna, jakby było zalane. Idziemy do bagażnika tam po podniesieniu tapicerek widzimy osad z mułu z piasku i igliwia?? Skad się wzieło? Przechodzimy pod maskę. Tapicerka maski (osłona) jest mokra i spleśniała. Silnik benzynowy 1,8 bez akumulatora, przyniesiony też niesprawny. W końcu zapalił ale bardzo ciężko. Strasznie głośno chodzi i słychać dziwne miarowe stuki w nim. Silnik pozbawiony części obudów plastikowych.

Sprzedajacy twierdzi, że auto nie było bite, że zostało okradzione (stad wyrwana poduszka pasażera <lol>), nie zostało zatopione i ogólnie jest w doskonałym stanie. NA pytanie czemu zegary sa z anglika, kapituluje a po chwili znów mówi, że "to auto okradli".

Miałem nie publikować artykułu ale ogladałem dzisiaj 3 Rovery z okolic Bielska-Białej i krew mi sie zmroziła jak ten egzemplarz zobaczyłem.

Sprzedawca kłamie, świadomie wprowadza w bład klientów, twierdzac, że samochód jest w "SUPER STANIE" co mija się całkowicie z prawda bo jest zaniedbany, i bardzo dużo wokół niego niewiadomych.

Reasumujac, nie ma nawet tam po co jechać. Auto warte co najwyżej 7 tys.
Ostatnio zmieniany: 2011/10/08 10:35 przez edi29. Powód: dodanie linku do ogłoszenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport