Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko!

Odp: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko! 2011/06/08 03:44 #12805

  • xsarabreak
  • xsarabreak Avatar
A takiej osobie która auta nie oglądała a psioczy, należy się ban na forum. Bo może rzeczywiście auto jest lepsze od innych dostępnych zlepek/klepek/ulepek z polskiego rynku a ktoś je np. oczernia bo coś tam. ;) Szkoda że w pierwszym ogłoszeniu zabrakło dwóch istotnych informacja: o naprawie i chipie już dość wysilonego silnika. W każdym bądź razie czekamy na rozwój sytuacji, bo ktoś tu ewidentnie kłamie. Dziwi mnie tylko, że ktoś z oglądających dzwonił do serwisu we Francji, dowiedział się o naprawie boku, do tego o usterce elektryki a następnie pojechał taki kawał drogi, żeby je oglądać... Może ktoś wystawił opinie tylko po tel do serwisu?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko! 2011/06/08 08:14 #12806

  • Piotr
  • Piotr Avatar
Jako ciekawostkę dodam, że póki co nikt nie trafił się chętny, aby przyjechać i obejrzeć auto, więc pierwszy post również nie jest poparty oględzinami auta na żywo. Jedyne osoby, które oglądały (na zasadzie zerknięcia i skomentowania "no ładne, ładne, za ile?"), to zaciekawieni przechodnie na mieście. ;-)

Szkoda, że nie znam francuskiego, sam bym chętnie zadzwonił do ichniego serwisu i się dowiedział co i jak. Jeśli ktoś ze stałych forumowiczów zna, to chętnie podam vin w celu wykonania telefonu. :-)

W każdym razie dziś wrzucę dokumentację zdjęciową z pomiarów lakieru.
Ostatnio zmieniany: 2011/06/08 08:17 przez Piotr.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko! 2011/06/08 09:04 #12815

  • zielony_strumik
  • zielony_strumik Avatar
Szczerze to już nie ma naprawdę ochoty walczyć z wiatrakami. Wiadomo jak jest. Sprzedający od samego początku zataja pewne sprawy- odnośnie lakierowania nic mi nie powiedział, odnośnie chip tuningu także, na dowód wysyłam skan wydruku ogłoszenia bez informacji o ingerencji w elektronikę i podniesienie mocy. Wydruk ogłoszenia zrobiłem sobie przed wyjazdem do tego Pana, żeby ewentualnie sprawdzić czy wszystko co napisał z wyposażenia jest i działa.
Jako kupujący chciałem dowiedzieć się jak najwięcej przez telefon - to normalne. Niestety usłyszałem same superlatywy - 100% nie bity, nie malowany, wszystko sprawne, żadnego tuningu nie było, wszystko oryginał. W związku z tym pojechałem aż w Warszawy obejrzeć auto, no i okazało się, że jednak był malowany!
Poza tym jeszcze inne sprawy, ale już nawet nie mam ochoty w to wnikać.
Tylko winni się tłumaczą.
Jedźcie - zobaczcie, oceńcie, zbadajcie! Ja tylko chcę napisać, że dla mnie sprzedajacy jest nie uczciwy a auto jakie sprzedaje ma naprawdę wiele do życzenia ( tylko zaznaczam, że to moje subiektywne zdanie )

Proszę oto skan ogłoszenia z 03.06.11r.
Po mojej wizycie pojawiła się już informacja o tuningu!

Powtarzam: Dla kogoś innego to auto może być uczciwe i bezwypadkowe! Dla mnie nie jest!
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko! 2011/06/08 11:16 #12821

  • Piotr
  • Piotr Avatar
Skoro widziałeś auto, to dlaczego nie napiszesz gdzie było malowane i gdzie znalazłeś szpachlę? Dlaczego nie napiszesz gdzie oglądałeś auto? Bo nie widziałeś tego auta na oczy. :-) Wiadomo, będziesz ciągnął temat i nie odpuścisz. Ja tymczasem wróciłem z dokumentacją zdjęciową pomiarów lakieru, wrzucę zdjęcia niedługo.

W jednym się zgadzam - jedźcie, oceńcie i zobaczcie kto tu ściemę wali.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko! 2011/06/08 11:26 #12823

  • macger2
  • macger2 Avatar
Zielony w poprzednich postach napisales ze sprzedajacy to handlarz - po czym tak stwierdzasz? byles na placu gdzie stoja inne auta? ja daleko nie mam jesli mi sie uda to moze dzis umowie sie ze sprzedajacym i obejrze auto, co prawda szukam auta dla zony nie wiem czy te nie bedzie za mocne ale tak jak pisalem daleko nie mam i z checia sprawdze bo nie lubie oszustow, tylko w tej chwili trudno powiedziec kto tu ma racje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko! 2011/06/08 11:38 #12824

  • xsarabreak
  • xsarabreak Avatar
A po sprawdzeniu i utwierdzeniu prawdziwej wersji proszę administratora o wyrzucenie z forum KŁAMCY. Tacy ludzie nie są tu potrzebni.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko! 2011/06/08 16:47 #12835

  • xsarabreak
  • xsarabreak Avatar
Otrzymałem zdjęcia na priv. Wartości wahają się od 49 do 199 mikronów. Wg. niektórych oryginał to 110-130 mikronów a tolerancja nawet do 200. Zaś część twierdzi, że powyżej 130 było drugi raz malowane co nie zmienia faktu że ASO dopuszcza drugie malowanie np. po nieudanym i wtedy wartości do 200 to norma. Szpachli prawdopodobnie brak, bo wtedy było by ponad 300. Wg. mnie teoria o aucie szpachlowanym odpada. Możliwe że było poprawiane. + mała rada: nie myj auta na myjce automatycznej, bo później będzie efekt taki jak na ukazanych zdjęciach: choinki i hologramy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko! 2011/06/08 17:09 #12836

  • Piotr
  • Piotr Avatar
Nie myję na automatach, auto myję tylko i wyłacznie samemu, albo na bezdotykowych, albo ręcznie. Choinki i hologramy niestety są po długiej i snieżnej zimie, to ślady od ściągania śniegu z auta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko! 2011/06/08 17:35 #12839

  • xsarabreak
  • xsarabreak Avatar
Te bezdotykowe oraz popularne karchery używają dość ostrych środków ;) Jak chcesz je usunąć skontaktuj się z ludźmi z forum kosmetyka aut. W minimum 90% przywrócą ci wygląd fabryczny z zewnątrz i wewnątrz za śmieszne pieniądze (Warszawa 750zł, Białystok 680zł)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko! 2011/06/08 17:40 #12840

  • Piotr
  • Piotr Avatar
Ja tak jeszcze w kwestii zamknięcia tematu i zakończenia bezsensownej sprzeczki, wrzucam 10 próbek na forum. Link do paczki ze zdjęciami (109 zdjęć) poleciał na PW do wszystkich _forumowiczów_ biorących udział w dyskusji.



xsarabreak, wiem że te myjki używają ostrych środków, ja jednak wolę to, niż oddać auto komuś, kto będzie mi po nim machał brudnymi gąbkami, ścieraczkami do wody i pranymi 100x szmatami. :-) Dlatego nigdy nie powierzam komukolwiek mycia mojego auta. :-) No ale to już offtopic, na pewno jeszcze porozmawiamy o kosmetyce aut w odpowiednim dziale. :-)
Ostatnio zmieniany: 2011/06/08 17:42 przez Piotr.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko! 2011/06/08 19:58 #12861

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Czyli sprawdziło się to co pisałem - bardziej wierzyłem właścicielowi auta.

Po obejrzeniu zdjęć kolega zielony powinien dostać co najmniej BANA jak dla mnie.

A na pewno właściciel auta zasłużył na solidne przeprosiny od zielonego.

Na aucie ze zdjęć nie ma niczego, co mogłoby świadczyć o szpachli na tym aucie - nawet drugie lakierowanie jest dla mnie raczej niemożliwe.
Jeśli było coś uszkodzone, to zostało wymienione - np. błotniki, drzwi. Ale szpachli na tym aucie NIE MA.
Ostatnio zmieniany: 2011/06/08 20:00 przez Kris75.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko! 2011/06/08 20:15 #12862

  • Piotr
  • Piotr Avatar
Auto dzisiaj odjechało z nowym właścicielem na pokładzie, przyjechał z miernikiem lakieru, VAGiem, obejrzał, przejechał się, stwierdził, że przy tej mocy to nie auto, tylko szatan, po formalnościach pojechał do domu zadowolony. Niech mu się moja(ex) ślicznota dobrze sprawuje. :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko! 2011/06/09 07:24 #12882

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Obserwując całą przykrą sytuację -, gratulacje dla Piotra za cierpliwość i rzetelność w wypowiedziach na "łamach" forrum :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko! 2011/06/09 10:56 #12886

  • xsarabreak
  • xsarabreak Avatar
A ja jeszcze raz proszę administratora o usunięcie z forum bajkopisarza, który nie wiem w jakim celu oczerniał to auto.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Seat Toledo 1,9 TDI 150KM ARL executive GDAŃSK TELEFON do serwisu we Francji wyjaśnia wszystko! 2011/06/09 11:32 #12887

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Eee po co usuwać -, miał być banan - oczywiście zjedzony poprzecznie i z pełną dokumentacją spożycia umieszczoną na forrum :P

NP:
stylio.pl/zdjecia/banan-na-twarzy-/230613
Ostatnio zmieniany: 2011/06/09 11:34 przez Tomasz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AutoRaport