Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Seat Leon WERSJA FR CUPRA 200KM / Gliwice/ Motor Trade Company / ul Kujawska

Seat Leon WERSJA FR CUPRA 200KM / Gliwice/ Motor Trade Company / ul Kujawska 2013/06/01 21:11 #44469

  • kubus28
  • kubus28 Avatar
nr vin : vsszzz1pz7r050425 / podany z forum seat leon klub /

Panowie jako że byłem zainteresowany samochodem, baaa zainteresowany wręcz napalony zdjęcia samochodu mnie niszczyły, a co dopiero jak przyjechaliśmy na parking tego "salonu seata".
No to po kolei.
Zaczęliśmy od oględzin strony blacharskiej, i praktycznie na niej się skończyło, bo nie było sensu już dalej brnąc w to bagno !
Kolega z forum seat leon / a dokładniej leonclub.pl/forum/viewtopic.php?f=82&t=37543 / pisze że samochód tylko na przód dostał, ciekawe, ponieważ jakbyśmy mieli się tylko i wyłącznie tym sugerować, to znaleźlibyśmy pewnie z dwa przody samochodu ! Samochód malowany dookoła chyba w szopie , wszędzie zacieki, paprochy, widać że nikt się nie przyłożył do tej roboty !
Zderzak tył tak jak koledzy pisali odstawał obydwie strony. Samochód jak popatrzało się pod światło miał oznaki jakiegoś gradu, na pewno były wyciągane wgniecenia !
Szyby przednia Nordglass, z tego co pamiętam chyba tylna pasażera 2009, reszta po roczniku się zgadzała, nie wiem czy zgadzała się po numerach bo to już praktycznie było nie potrzebne !
Środek raczej zadbany, nie widzieliśmy większych oznak zużycia.

Jedno mogę powiedzieć, jak ktoś ma jechać po niego x kilometrów to niech sobie dauje !
Cena ani nie jest wysoka ani niska, dlatego może zwieść, tym bardziej że ktoś sugeruje się salonem seata.
Jako że jechaliśmy oglądać go tylko 50km, to nie było jakiegokolwiek sensu, się wykłócać !


Jako dodatek mogę napisać, że obsługa salonu była wyjątkowo podirytowana, jak zaczęliśmy całe to "auto" prześwietlać, tym bardziej, że obok stał czarny leon z 2008 roku, przy którym byli potencjalni kupcy. Nie bylibyśmy sobą nie zaglądając do tamtego super samochodu który też miał przeszłość.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Seat Leon WERSJA FR CUPRA 200KM / Gliwice/ Motor Trade Company / ul Kujawska 2013/06/01 21:12 #44470

  • kubus28
  • kubus28 Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Seat Leon WERSJA FR CUPRA 200KM / Gliwice/ Motor Trade Company / ul Kujawska 2013/06/01 23:26 #44473

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
No cóż - powiem tak - miałem wątpliwą "okazję" oglądac kilka ygiełek od tego bądź co bądź autoryzowanego dealera samochodów SEAT.
Każda była wg ASO naprawiona "zgodnie ze sztuką blacharsko-lakierniczą", w rzeczywistości okazywało się, że ta sztuka to faktycznie sztuka - bo ulepić coś takiego ze szpachli to trzeba mieć wizję.
Ja niestety jej nie miałem (przynajmniej moja wizja sztuki dla sztuki wyglądała inaczej) to szybo wyszedłem... :)
Ale nawet gdzieś miałem jeszcze raport z oceny Seata Leona :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Seat Leon WERSJA FR CUPRA 200KM / Gliwice/ Motor Trade Company / ul Kujawska 2013/06/07 10:11 #44852

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
napisze poraz kolejny! auta pochodzace zfrancji sa w 99% walone.

SG5550H

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport