Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Seat Leon TDI KILMATRONIK ELEKTRYKA Ostrów Uwaga

Seat Leon TDI KILMATRONIK ELEKTRYKA Ostrów Uwaga 2013/11/16 17:40 #52231

  • AnAnAs
  • AnAnAs Avatar
otomoto.pl/seat-leon-tdi-kilmatronik-elektryka-C31276592.html

Witam.Byłem oglądać wczoraj tego Leona.Sprzedający mówił,że auto posiada sporadyczne ryski itp.od użytkowania.Zajechałem na miejsce i jak obejrzałem samochód,to on jest cały wokoło do malowania...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Seat Leon TDI KILMATRONIK ELEKTRYKA Ostrów Uwaga 2013/11/16 23:00 #52261

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
A vin? a co konkretnie tam bylo takiego? samochod ma 11 lat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Seat Leon TDI KILMATRONIK ELEKTRYKA Ostrów Uwaga 2013/11/17 11:45 #52288

  • VAGowiec
  • VAGowiec Avatar
Też uważam, że kolega powinien, trochę więcej konkretnego info opisać o tym aucie, bo wiesz, 11-letnie auto musiało swoje przejść, to normalne, kwestia tylko jak było naprawione, i czy zmierzenia czy szpachli tam nie ma oraz obejrzenia auta od spodu, czy to nie były jakieś mocne dzwony.... typu banan, lub spawany z dwóch, czy pogięte podłużnice.

Jak bym miał kupować auto które nigdy nie było malowane, to w życiu bym swojego nie kupił... ;)

Zresztą SEAT Leon to auto z grupy podwyższonego ryzyka dzwonem, gdyż grupa docelowa to młodzi kierowcy z ułańską fantazją.... ;))
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Seat Leon TDI KILMATRONIK ELEKTRYKA Ostrów Uwaga 2013/11/17 15:28 #52293

  • AnAnAs
  • AnAnAs Avatar
"W PEŁNI SPRAWNE CZYSTE I ZADBANE"

Sprzedający przez telefon mówił,że znajdą się jakieś sporadyczne ryski od normalnego użytkowania.Jak zajechałem to samochód miał praktycznie na każdym elemencie jakieś ryski,przetarcia.Jak to zobaczyłem,to nawet nie spojrzałem na dach czy ma jakieś rysy czy coś tylko odjechałem...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Seat Leon TDI KILMATRONIK ELEKTRYKA Ostrów Uwaga 2013/11/26 15:13 #52908

  • neez
  • neez Avatar
Jak by zrobił detaling i lustro z lakieru to byś się jarał, że kupiłeś bezywpadek w idealnym stanie od fana marki ???
Mierzyłeś ten lakier czy tak na oko, bo widzę po kilku postach, że aż strach się bać takiego fachury który tylko zerka na ryski.
Kolego wejdź na zagraniczne portale i zobacz ile kosztują bezypadkowe samochody z autentycznymi przebiegami i później prowadź dyskusję. Szukasz tanich egzemplarzy z mikroprzebiegami i oczekujesz "Rodzynka".
Powodzenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Seat Leon TDI KILMATRONIK ELEKTRYKA Ostrów Uwaga 2013/11/28 07:59 #53013

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
No niestety takie sa oczekiwania. Lustro, maly przebieg i wypachnione bez dokladki finansowej noi oczywiscie cenowa okazja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport