Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Land Rover Range Rover Sport Autobiography 2012 VIN: SALLSAAG6DA768692

Land Rover Range Rover Sport Autobiography 2012 VIN: SALLSAAG6DA768692 2014/07/02 08:36 #63838

  • fifik22
  • fifik22 Avatar
Witam,

bardzo proszę o sprawdzenie tego Range Rovera.
Sprzedający twierdzi, że auto jest jak nowe, bezwypadkowe itd., zgadza się na wizytę w ASO.
Akcyza również opłacona, natomiast ta cena wydaje mi się za niska jak na praktycznie nowe auto i do tego pełna FV. Może uda się zdobyć jakieś info o tym egzemplarzu. Samochód sprowadzony z Czech.

VIN: SALLSAAG6DA768692

link: http://allegro.pl/ranger-rover-sport-autobiography-2012-full-fv-23-i4382430579.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Land Rover Range Rover Sport Autobiography 2012 VIN: SALLSAAG6DA768692 2014/07/02 09:21 #63854

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
poleasing zapewne jakis. Moze bedzie miec jakies ppapiery czeskie? tam powinno cos byc o wlascicielu i moze sie uda zdobyc jakis kontakt
SALLSAAG6DA768692


Przybliżone dane z dekodera
Numer VIN:
SALLSAAG6DA768692
Region:
Europe
Fabryka/Producent:
British Leyland / Land Rover
Marka:
LAND ROVER
Model:
Range Rover Classic
Rok modelowy:
2013
Nadwozie:
Truck Cab, Soft Top Or Hard Top (utility Body)
Silnik:
2.25-litre, 4-cylinder Diesel
Skrzynia biegów:
manual, 4-speed, with overdrive
Numer seryjny:
768692
Bazy danych Policji w KanadziePojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych w SzwecjiPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych EuropejskiePojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych w HolandiiPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji SłowackiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji CzeskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji LitewskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Land Rover Range Rover Sport Autobiography 2012 VIN: SALLSAAG6DA768692 2014/07/03 19:55 #63928

  • fifik22
  • fifik22 Avatar
Witam ponownie,

auto obejrzane i zadatkowane. Natomiast nauczony doświadczeniem (kupiłem kiedyś półroczne Q7, które po kilku miesiącach okazało się być w leasingu w Niemczech i oczywiście zostało mi zabrane) chciałbym go jak najdokładniej sprawdzić. Auto generalnie jest jak nowe, dla formalności sprawdzone miernikiem, przebieg też na bank oryginał, papiery wydają się w porządku opłacona akcyza, zrobione tłumaczenia itp. i nawet opłacony recykling. Martwi mnie natomiast fakt, że samochód został odkupiony od firmy w Czechach(w cenie netto) przez inną czeską firmę i ta druga widnieje w dowodzie. Sprzedającym w Polsce jest firma Luxury-Cars Skaryszew i wystawia na nie pełna FV 23%. Pytałem sprzedającego czy posiada dowód zapłaty podatku vat w Polsce i twierdzi, że auto nabył na pełną FV z podatkiem od firmy w czechach i nie ma czegoś takiego jak potwierdzenie zapłaty Vatu. Czy tak powinno to wyglądać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Land Rover Range Rover Sport Autobiography 2012 VIN: SALLSAAG6DA768692 2014/07/04 10:48 #63961

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
to juz by trzeba zadzwonic do celnego. Ale z tego co wiem to sie kupuje na 0% vat miedzy firmami? i dopiero handlarze gubia vat po drodze i wystawiaja w PL tylko marze a vat pozostaje niezaplacony. Ty na to auto masz dostac fakture 23%. JEstes firma?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Land Rover Range Rover Sport Autobiography 2012 VIN: SALLSAAG6DA768692 2014/07/04 11:14 #63970

  • inport
  • inport Avatar
Jak idzie auto z EU jako import do pl Kupuję go tam za cenne netto .Lecz gdy sprzedaje go w kraju osobie prywatnej czy firmie muszę odprowadzić VAT czyli tak dałem 10tyśEUR netto tj 41.500 plus vat krajowy czyli 23% kwota łączna 51.045zł Pełna fakturka .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport