Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Kia Optima - europejski debiut w Paryżu

Kia Optima - europejski debiut w Paryżu 2010/10/09 15:19 #1229

  • bezwypadkowy.net
  • bezwypadkowy.net Avatar
  • Offline
Mercedes na autopilocie 
2010-05-17
Mercedes na autopilocie

Mercedes rozwija system zautomatyzowanego kierowania pojazdem w celach badawczych.

Czytaj więcej...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kia Optima - europejski debiut w Paryżu 2010/10/11 10:56 #1274

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline


Mi się podoba, ciekawe jaka będzie cena .....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kia Optima - europejski debiut w Paryżu 2010/10/11 12:53 #1280

  • Jantys
  • Jantys Avatar
Podobno KIA mocno się poprawiła z jakością.
Pytanie tylko czy tak jest faktycznie, ja szerokim łukiem omijałem Kie, a teraz to podobno dobre fury.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kia Optima - europejski debiut w Paryżu 2010/10/11 13:06 #1286

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Kiedyś TV Samsunga czy LG też nie były polecane a teraz potęga ... to już nie czasy produkcji samochodów w garażach .. :) KIA zatrudniła projektanta który tworzył Audi TT o ile się nie mylę (pewnie inne AUDI też)
Inna sprawa że KIA i Hyunday to teraz chyba ta sama firma (na pewno składają auta w tej samej fabryce) a Hyunday w testach jest na 1 miejscu bezawaryjności... zresztą 7 lat gwarancji do czegoś zobowiązuje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kia Optima - europejski debiut w Paryżu 2010/10/11 13:21 #1287

  • Jantys
  • Jantys Avatar
właśnie się zdziwiłem
7 lat gwarancji Kia

Nowa 7-letnia gwarancja Kia dotyczy wszystkich fabrycznie nowych pojazdów marki Kia sprzedawanych i rejestrowanych w ponad 20 krajach Europy od dnia 1 stycznia 2010 roku. Jest to pełna gwarancja producenta typu ‘bumper-to-bumper’, którą objęty jest cały pojazd przez okres 7 lat lub 150 000 km. W ciągu pierwszych trzech lat użytkowania pojazdu nie obowiązuje limit przebiegu km.

Dla pojazdów fabrycznie nowych gwarancja na perforację wynosi nawet do 12 lat bez limitu km, na powłoki lakierowe 5 lat (lub 100 000 km), na systemy audio i nawigacji 3 lata (lub 100.000 km) a na części zamienne, akcesoria i akumulatory – 2 lata (szczegóły w tabeli poniżej).

Ważną zaletą nowej gwarancji zarówno dla sprzedającego jak i kupującego używany samochód KIA jest możliwość jej przeniesienia na kolejnych właścicieli pojazdu o ile zachowane zostały wymogi dotyczące regularnej obsługi eksploatacyjnej samochodu.

Nowa gwarancja Kia Motors nie przewiduje limitu kilometrowego przez pierwsze 3 lata jej trwania.

To dość ciekawe podejście bo bije mocno w innych producentów :blink: że im się to opłaca
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kia Optima - europejski debiut w Paryżu 2010/12/07 10:11 #4456

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
No to już znamy mniej więcej ceny. Ceny mają się zaczynać od 75.000 zł za prawie pełny pakiet. Jak dla mnie rewelacja i super konkurent dla Mondeo/Insignia czy Passat .. zobaczymy co zrobi konkurencja z cenami ... zaczyna się fajna i ciekawa wojna na rynku :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport