Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Allo Ford ?

Allo Ford ? 2011/07/12 18:18 #14274

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Witam forumowiczów , mam prośbę co do wstępnej oceny autka, niestety muszę coś kupić w Normalnych pieniądzach, i po wszystkich za i przeciw , po dumaniu nad niemieckimi konstrukcjami , muszę dołączyć do grona "Kierowców Samochodów Służbowych" w postaci .......i tu zaskoczenie
Forda Mondeo Mk 3 TDDI . Z informacji iter-enter wynika ze jest to troszkę lepsza konstrukcja niż TDCI.
Znalazłem takiego cudaka moto.allegro.pl/piekne-czarne-mondeo-ghi...eal-i1711084615.html ---, oczywiście już czytam komentarze z cyklu pucowany , cofany , obrabiany w Photoshopie - To wiem ;) .Po krótkim, sowicie pewnym ze strony sprzedawcy kontakcie ,nie otrzymawszy numerku Vina, -" A po co panu Vin, przyjedzie pan, to pan ten numer otrzymasz" -proszę was o opinię.
Więc was bracia i siostry proszę ewentualnie o lekką pomoc w sprawdzeniu przedwyjazdowym autka , ew.jak by ktoś leciał przez słynny Płock i mógłby podjechać "luknąć" to było by sympatycznie :)
Ostatnio zmieniany: 2011/07/12 18:25 przez Tomasz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Allo Ford ? 2011/07/12 18:31 #14275

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Szczerze :)
aukcja bez podanego przebiegu, sprzedawca nie chce podać numeru VIN, fotki zrobione tak żeby nie było widać licznika kilometrów. Odpuść i szukaj dalej bo z tego co napisałeś to chyba nie warto :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Allo Ford ? 2011/07/12 18:56 #14276

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
No tak , ale taki Ładny :kiss:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Allo Ford ? 2011/07/12 19:27 #14279

  • merymak
  • merymak Avatar
Tomasz napisał:
Z informacji iter-enter wynika ze jest to troszkę lepsza konstrukcja niż TDCI.

z tego co słyszałem od fordziarzy - TDDI to znacznie trwalsza jednostka niż TDCI. Rzadziej są kłopoty zwłaszcza z wtryskami ...
NoozyMan napisał:
Szczerze :)
aukcja bez podanego przebiegu, sprzedawca nie chce podać numeru VIN, fotki zrobione tak żeby nie było widać licznika kilometrów. Odpuść i szukaj dalej bo z tego co napisałeś to chyba nie warto :)

dodałbym do tego magiczny Płock ...

ps. fele przepiękne ... kto wie czy dla nich nie warto kupić tego samochodu ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Allo Ford ? 2011/07/12 20:32 #14283

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Tomek :) rozumiem jak by się o tego Forda pytał ktoś nowy na forum :) no ale Ty :P ja jak bym się skusił nawet to wybrania numeru telefonu do gościa i w słuchawce bym usłyszał "A po co panu Vin, przyjedzie pan, to pan ten numer otrzymasz" to już bym sobie darował :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Allo Ford ? 2011/07/13 04:24 #14288

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
..Eee... spoko spoko , wezmę białą pigułę i wyjdę z matrixa :laugh: :woohoo: :side: :blink: grzebie dalej :silly:
Ostatnio zmieniany: 2011/07/13 04:25 przez Tomasz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport