Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Prośba o sprawdzenie - Toyota Avensis III

Prośba o sprawdzenie - Toyota Avensis III 2017/07/18 00:03 #81051

  • Lambigo
  • Lambigo Avatar
Witam,
Prośba o sprawdzenie auta:
www.otomoto.pl/oferta/toyota-avensis-1-w...XZMw.html#5a541d76e8

VIN: SB1BE76L20E012954
Data pierwszej rejestracji: 30 sierpien 2010
Rejestracja: WR 8815J

Silnik ładnie pracuje, fajnie jeździ się autem nic niepokojącego nie słychać.
Załączam kilka zdjęć z oględzin. Martwią mnie te zarysowanie/pęknięcia widoczne na łączeniu po otwarciu bagażnika. Co o tym sądzicie?
Czy można gdzieś w necie sprawdzić w jakiejś bazie ubezpieczyciela czy auto miało kolizję?

Auto niby cały czas garażowane i z bardzo niskim przebiegiem. Pytanie skąd rdza po lewej stronie silnika? Czy to normalne?

Trochę martwi mnie to, że olej nie był wymieniony na czas przejechał już 18 tys km, czyli 3 tysiace na "przeterminowanym" oleju. Czy może to mieć duży wpływ na żywotność silnia, czy to raczej błahostka?
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prośba o sprawdzenie - Toyota Avensis III 2017/07/21 14:13 #81089

  • kubski
  • kubski Avatar
Lambigo napisał:
Czy można gdzieś w necie sprawdzić w jakiejś bazie ubezpieczyciela czy auto miało kolizję?

nie pytałeś przy oględzinach? przecież to pierwszy wlasciciel, wiec wszystko wie o samochodzie
Lambigo napisał:
Auto niby cały czas garażowane i z bardzo niskim przebiegiem. Pytanie skąd rdza po lewej stronie silnika? Czy to normalne?
jak zajrzysz pod spód auta to gwarantuje ze znajdziesz dużo więcej rdzy.
Lambigo napisał:
Trochę martwi mnie to, że olej nie był wymieniony na czas przejechał już 18 tys km, czyli 3 tysiace na "przeterminowanym" oleju. Czy może to mieć duży wpływ na żywotność silnia, czy to raczej błahostka?
raczej silnik sie od tego nie rozpadnie :lol: :lol:
a tak na serio, gdyby ta wymiana byla 18 tysiecy km i 3 lata temu powinieneś się martwić
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport