Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Uwaga na wszystkie ALFy

Uwaga na wszystkie ALFy 2011/04/28 08:53 #10775

  • krzysztoffun
  • krzysztoffun Avatar
Moja dobra znajoma uparła się pół roku temu, że musi kupić MITO, że takie piękne, że cudowne i że innego auta nie chce. Wczoraj z nią jechałem i już taka zadowolona nie jest, 3 razy w serwisie już stał a w środku wszystko trzeszczy, pukają plastiki, jakieś to się niedopasowane wszystko zrobiło, no włoska fuszerka po prostu. Masakra!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Uwaga na wszystkie ALFy 2011/04/28 13:01 #10778

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Czy ten post cos wnosi?chciala i kupiła nie ona pierwsza i ostatnia wyleczyła sie z idealnego samochodu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Uwaga na wszystkie ALFy 2011/04/28 19:11 #10791

  • merymak
  • merymak Avatar
no cóż, nie kupiła Paska w dieslu ... :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Uwaga na wszystkie ALFy 2011/04/28 19:14 #10793

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
ale tak kobiety często kupują oczami tylko niestety,moja znajoma kupila almere 1.5dci i co.......? niby 140k przebiegu juz wymienila wtrsyki 2400+ pompa do regeneracji i ustawienia pod wtryski okolo 700zl nie licze pakietu startowego,rejestracji bo oczywiscie perelka z zagranicy:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Uwaga na wszystkie ALFy 2011/12/04 21:15 #19375

  • Gabor
  • Gabor Avatar
No i panowie, jakie z tego wnioski się nasuwają oprócz tego, że ktoś kupił niezadbane auto? Prawda jest taka, że nie ma bezawaryjnych aut. Ja mam Alfę 147, którą kupiłem 2 lata temu pomimo negatywnej opinii na tymże forum. Zrobiłem już ponad 55 tysięcy kilometrów i oprócz wymiany podzespołów związanych z eksploatacją pojazdu (klocki, amortyzatory ostatnio dopiero, wahacze, przepływomierz, opony) nic kompletnie się z nią nie dzieje. Tak samo poprzednia moja Alfa, którą również miałem 2 lata i zrobiłem koło 35 tysięcy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport