Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Alfa Romeo 159 XENON SZWAJCAR 185 PS IDEALNA - skręcony przebieg

Alfa Romeo 159 XENON SZWAJCAR 185 PS IDEALNA - skręcony przebieg 2012/07/25 21:15 #27970

  • alfa
  • alfa Avatar
Jeżeli ktoś w najbliższym czasie planuje zakup 159 to przestrzegam przed tym egzemplarzem.
Oto co sie stało jak forumowicz z alfaholików opylił auto handlarzowi:(

Oferta sprzedaży forumowicza: tablica.pl/oferta/alfa-romeo-159-IDiFlW.html#f25c7b3c
Tutaj już po upiększeniu i COFNIĘCIU LICZNIKA przez handlarza żerującego na ludzkiej naiwnosci i wieżeniu typowemu dla Polaków, że "max do 200tkm": otomoto.pl/alfa-romeo-159-xenon-szwajcar...ealna-C25286039.html
Tutaj jeszcze temat, w którym została zdemaskowana cała ta maskarada: www.forum.alfaholicy.org/samochody/71001...d_fana_dla_fana.html
Przebieg 295 cofnięty na 181 tysięcy.

Jeżeli ktoś potrafi ładnie wkleic te dwa ogłoszenia tak aby nie znikły to prosiłbym to uczynic, aby ostrzec innych przed tym kimś.
Ostatnio zmieniany: 2012/07/25 21:19 przez alfa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Alfa Romeo 159 XENON SZWAJCAR 185 PS IDEALNA - skręcony przebieg 2012/07/25 21:24 #27971

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
widze ze sie temat rozwina awiec panowie i panie nie mam wplywu juz na moje auto w sumie juz nie moje kazy z forum wie co i jak ale moje autko jest i bylo sliczne a przedewszystkim bez wad wiec jesli jakis kowalski kupi je napewno nie bedzie zalowal wiec prosze bez glupich komentarzy bo auto czekalo na alfohloika ze nikt sie nie odwazyl to trudno poszlo do handlarza i w sumie 10k chce wiazc wiecej jak dla mnie to w chuj przedewszystkim ze nie jest juz moja wiec nowy przebieg nakloni kogos do kupna jesli jakis alfaholik to dajcie mu post niech wie co ma ja dostalem pieniadze ktore chcialem a co z autem poza klubem sie stalo to nie moj inters pozdrawiam wszystkich i pamietajcie ze to auto jest bez wad i ma 298k przebiegu poaztym jest super jesli ktos uwaza ze to moja sprawa jest chuj...m bo od poczatku kazdy wiedzial na czym stoi prosze moda a zamkniecie tematu pozdr wszystkich kochajacych nasza marke....

Z forum informacja od byłego właściciela dla tych co im się klikać nie chce :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport