Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: GOLF IV GTI TDI ARL 2002: problem: moduł komfortu

GOLF IV GTI TDI ARL 2002: problem: moduł komfortu 2014/11/16 21:07 #67726

  • OneWay
  • OneWay Avatar
Witam 2 tygodnie kupiłem VW Golfa IV 2002 1.9 TDI GTI (ARL 150). Mam problem, a mianowicie wariuje mi pare rzeczy: -centralny (zamyka i otwiera zamki w aucie podczas jazdy a nawet jak stoi zamkniety bez kluczyka w stacyjce), -drzwi od kierowcy widzi niedomkniete(nie zawsze), nie działają lampki przy otwartych drzwiach, brak dżwięku przy otwieraniu (brzęczek czy jak to sie tam zwie), nie działa sterowanie szybami głownie z panelu kierowcy, nie działa el sterowanie lusterkiem od kierowcy i czasami słychać jak pracuje przy zamkniętym aucie, sam otwiera czasami szyby podczas jazdy, raz zdarzyło sie, że nie chiał się zablokować z pilota...

Jednym słowem: PARODIA.Nie moge go zostawić gdziekolwiek bo sam sie może otworzyć,a świrujące lusterko i central zajeżdża mi akumulator...

Moje pytanie brzmi: Czy powyższe objawy wskazują na zawilgocony/uszkodzony moduł komfortu? Dodam, że miałem mokry dywanik u pasażera za kierowcą, zawalone odpływy pod maską kilogramami igieł z drzewa (wyczyściłem), klamka od kierowcy chodzi dużo luźniej od pozostałych.

Ide jutro dalej szukać jakiegoś SZPECA, bo 90% to partacze i nieukrywam, że jakbym wiedział w czym problem to bym wolał sam naprawić. Przynajmniej nic sobie nie pourywam...

Z góry dzięki za odp :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

GOLF IV GTI TDI ARL 2002: problem: moduł komfortu 2014/11/17 13:22 #67733

  • delus502
  • delus502 Avatar
Najlepiej to podłącz auto pod interfejs diagnostyczny i odczytaj błędy. Myślę, że Twoje przypuszczenia są trafne i problem na 99 % leży w module komfortu. Nie konkretnie, że sam moduł jest uszkodzony, ale instalacja elektryczna (miałeś mokro to pewnie co nie co pośniedziało).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport