Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: BMW 118, 2,0 Diesel

BMW 118, 2,0 Diesel 2010/06/30 19:32 #118

  • Natalia
  • Natalia  Avatar
Witam!
Znalazłam na sieci takie ogłoszenie
www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13257293
i jestem nim poważnie zainteresowana.
Czy mogłabym prosić o jakieś sugestie i rady z Waszej strony dotyczące tego autka? Bedę niezmiernie wdzięczna, ponieważ miałam już tę przyjemność posiadania "bezwypadkowego" auta, któremu odpadło kółko.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 2010/07/01 09:49 przez . Powód: Zmiana ikony tematu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 118, 2,0 Diesel 2010/06/30 19:50 #119

  • marcadir
  • marcadir Avatar
Samochód prezentuje się zacnie i za dużo nie da się powiedzieć ze względu na ciemny lakier... Bardziej skupiłbym się na na stanie technicznym samego silnika, a konkretniej turbiny... najlepiej podjechać do ASO BMW i zrobić pełny przegląd przedzakupowy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 118, 2,0 Diesel 2010/06/30 20:00 #121

  • Natalia
  • Natalia  Avatar
Dziękuję bardzo za odpowiedź. mam jeszcze jedno pytanie ponieważ to jest juz 3 auto z tego modelu (poprzedni sprzedawcy nie zgodili się na przegląd w serwisie) to od jednego z nich uslyszałam, że w tym aucie nie ma turbiny. Nie bardzo wiem gdzie szukać informacji w tym temacie, a opis silników na sieci nic mi nie mówi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 118, 2,0 Diesel 2010/06/30 23:11 #125

  • Jantys
  • Jantys Avatar
Bedę niezmiernie wdzięczna, ponieważ miałam już tę przyjemność posiadania "bezwypadkowego" auta, któremu odpadło kółko.
Jakieś kilka dni temu widziałem właśnie autko któremu kółko z przodu zmieniło mocno geometrią z pionu w prawie poziom - nie mogę sobie przypomnieć tylko co to było :) (czerwony suv)
Co do tego BMW to faktycznie wygląda ładnie - znajoma ma dokładnie taką i dobrze się jej jeździ - i marcadir ma rację po zdjęciach trochę trudno coś powiedzieć - auto trochę kosztuje więc najlepszym rozwiązaniem jest zadzwonić do ASO BMW w okolicach sprzedawcy i dowiedzieć się kiedy mogą sprawdzić auto (lepiej zadzwonić przed wycieczką bo terminy na sprawdzenia auta w ASO czasami sięgają i tygodnia)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport