Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: e60 545 NL

e60 545 NL 2011/07/22 10:48 #14629

  • pavko
  • pavko Avatar
Witam. Chciałbym uzyskać odpowiedz na męczące mnie pytania w związku z niżej pokazanym autem:
www.schadeautos.nl/auto.php?id=507960&from=0
vindb.net/cacheImage.php?p=aHR0cDovL2F1d...emFHOTBMbXB3Wnc9PQ==
Wiem że takie wozy chodzą 2 razy drożej ale jestem laikiem w zakresie napraw i nie wiem czy takie uszkodzenia są drogie w naprawie. Ze zdjęć nie widać żeby to było poważne rozbicie i te kilka części blacharskich można kupić dość tanio. Z drugiej strony wiem że przód e60 jest z aluminium i puknięcie przodem może się zle skończyć dla np. podłużnic. Nie wiadomo też czy nie ucierpiał silnik.
Z dekodera nie mogę nic wyczytać bo mój komputer nie chce mi otwierać niektórych stron bo czegoś brakuje w oprogramowaniu. Nie wiem co tam jest napisane po holendersku, doczytałem się tylko że przebieg był ciut wyższy w dekoderze niż w ogłoszeniu.
Pytam znających się w naprawach czy warto sie kusić na taką okazję, bo ja jako laik liczę że auto wyszło by jakieś 40 tyś. na gotowo jesli nic poważnego nie ma oprócz tych uszkodzeń. Co sadzicie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: e60 545 NL 2011/07/22 12:07 #14642

  • xsarabreak
  • xsarabreak Avatar
Napisałem do kolegi holendra, pewnie pod wieczór kiedy się pojawi przetłumaczy wszystko. Ewentualnie zadzwoni i dopyta się o szczegóły. Wtedy wrzucę Ci na forum co się dowiedziałem.
A tak przy okazji za 2500E chcesz go sprowadzić, naprawić, opłacić, ubezpieczyć, zarejestrować?
Najpierw może napisz czy posiadasz jakieś zniżki w ubezpieczalni, bo jeżeli ich brak lub są znikome, to samo ubezpieczenie AC/OC/NNW będzie opiewało na kilka tysięcy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: e60 545 NL 2011/07/22 13:29 #14648

  • pavko
  • pavko Avatar
Te 4 dychy z hakiem to liczyłem że wyjdzie po sprowadzeniu, naprawie i opłaceniu akcyzy (mocno zaniżonej jesli sie da- dawno nic nie sprowadzalem to nie wiem na ile można zaniżyć)Oplat rejestracyjnych i ubezpieczenia nie liczyłem ale wiem ile wynoszą przy moich max. zniżkach.Chcialbym wiedzieć czy gra warta świeczki bo w tej chwili na 545 z Niemiec w normalnej cenie mnie nie stać-może w przyszlym :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: e60 545 NL 2011/07/24 09:24 #14710

  • pavko
  • pavko Avatar
Możejeszcze ktoś się wypowie czy te uszkodzenia rzeczywiście wyglądają niegroznie, dlaczego auto kosztuje 7500e na export adla holendra 12500? O czym to może swiadczyć?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: e60 545 NL 2011/07/24 13:20 #14723

  • xsarabreak
  • xsarabreak Avatar
Pisałem ze znajomym który do nich telefonował, w odpowiedzi otrzymałe:
"Theres only damage on the outside, for the rest theres nothing wrong with it, cool car"
następnie zawiesił mi się MSN i było po rozmowie. Postaram się dowiedzieć więcej typu: ks. serwisowa itp.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: e60 545 NL 2011/07/24 14:11 #14724

  • matej79
  • matej79 Avatar
cena netto przeważnie podawana jest jako cena "export" więc prawdopodobnie do tej ceny trzeba doliczyc VAT
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport