Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: BMW E36 Z AUSTRII - PROŚBA O SPRAWDZENIE HISTORII AUTA

Odp: BMW E36 Z AUSTRII - PROŚBA O SPRAWDZENIE HISTORII AUTA 2011/09/15 11:54 #16422

  • Robert W.
  • Robert W. Avatar
Warto przeczytać:
moto.pl/MotoPL/56,88389,10194367,TOP_10_...to_dla_studenta.html

Może pomoże podjąć decyzję.

Ja zaczynałem od "Kaszlaczka" (Maluch). Super auto, wbrew pozorom duże i przestronne w środku ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW E36 Z AUSTRII - PROŚBA O SPRAWDZENIE HISTORII AUTA 2011/09/15 21:01 #16440

  • Khadrim
  • Khadrim Avatar
Witam wszystkich serdecznie - autko zostało zakupione ( po 2 wizytach, na 2 różnych stacjach diagnostycznych ) autko nie było bite, jest w świetnym stanie technicznym jak na rocznik/silnik/przebieg ( goście na przeglądzie chwalili silnik po teście, który polegał na podpięciu do wydechu jakiegoś kabla + do któregoś z pedałów ( nie pamiętam dokładnie ) ).
Jedyne mankamenty autka to:
- nie działający miernik paliwa
- spalone żaróweczki w termometrze
- siłowniki w tylnej klapie słabo trzymają
- lewa końcówka układu kierowniczego do wymiany
- tylni prawy amortyzator do wymiany
- trzeba sprawdzić poziom oleju w skrzyni biegów, jest jakiś wyciek w dyferencjale

Poza tym - autko świetne, zadbane, jeździ się mega wygodnie - zobaczymy jak będzie ze spalaniem.


Teraz mam do Was moi drodzy kilka pytań.. Mam wszystkie papiery, briefy, umowę itd.

1. Po jakim czasie od "sprowadzenia" auta trzeba się udać zapłacić opłaty celne ? (?)
2. Jakie dokumenty muszę przetłumaczyć?
3. Czy jak zarejestruję autko na rodzica i zrobię się współwłaścicielem - będą mi naliczane zniżki? ( na rodzica - niższe OC )
4. Czy warto wykupywać AC?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW E36 Z AUSTRII - PROŚBA O SPRAWDZENIE HISTORII AUTA 2011/09/16 13:55 #16473

  • kubski
  • kubski Avatar
Khadrim napisał:
W

1. Po jakim czasie od "sprowadzenia" auta trzeba się udać zapłacić opłaty celne ? (?)
2. Jakie dokumenty muszę przetłumaczyć?
3. Czy jak zarejestruję autko na rodzica i zrobię się współwłaścicielem - będą mi naliczane zniżki? ( na rodzica - niższe OC )
4. Czy warto wykupywać AC?

to zycze bezproblemowej eksploatacji :)
szczerze mowiac te wszystkie mankamenty to takie raczej pierdoły, z ktorymi trzeba sie liczyc
no jdynie dyfer moze byc bardziej problematyczny

1. wydaje mi sie ze auto powinno sie oplacic w ciagu 5 dni.ale nie jestem pewien
2. do tlumaczenia briefy, umowa kupna-sprzedazy
3. znizki owszem beda sie naliczaly,ale musisz sie liczyc ze bedzie zwyżka z Twojego powodu (za wiek; ew. krotki okres posiadania prawa jazdy)ale to wszystko zalezy do ktorego ubezpieczyciela pojdziesz
4 z AC mozesz miec problemy. wiekszosc zakladow odmawia ubezpieczenia wiekowych juz samochodow
(zazwyczaj takich >12lat) albo ustala sttrraaassszzniiie wysokie stawki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AutoRaport