Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: [E46] Ogłoszenia- Pytania i wątpliwości

[E46] Ogłoszenia- Pytania i wątpliwości 2012/03/02 16:59 #22998

  • szczesny
  • szczesny Avatar
Na początek proszę Was wytłumaczcie mi jedno. Jak to jest, że auta oferowane u naszych sąsiadów są droższe-sugerując się ogłoszeniami na mobile.eu, a auta już sprowadzone można nabyć w atrakcyjnej cenie,dobrym stanie (wiadomo.. " nic nie stuka nic nie puka",moje ulubione "igła" itd) i lepszym wyposażeniem. Kierując się logiką powinno być droższe,racja? To jak to jest?! Czy powinienem od razu skreślać takie oferty?
Sprawdźcie to auto:
otomoto.pl/bmw-318-xenon-skory-bezwyp-ks-serwis-C22130519.html

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Niestety póki co nie posiadam nr VIN
Co jesteście w stanie napisać o tych autach sugerując się informacjami zawartymi w ogłoszeniu??
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniany: 2012/03/02 17:05 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [E46] Ogłoszenia- Pytania i wątpliwości 2012/03/02 17:04 #23001

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Jedno auto jeden temat na forum bo inaczej robi się bałagan.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [E46] Ogłoszenia- Pytania i wątpliwości 2012/03/02 17:16 #23003

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
A tak to jest ,że teraz u nas taniej , nawet po sprowadzeniu i opłatach :side: , ten pierwszy - zobacz na obroty silnika są zbyt niskie, a w drugim palą się kontrolki -nie do końca pamiętam jak to było w moim , możliwe ze nie do końca przekręcił kluczyk i trzyma na "czuwaniu" ale ???

i tak na PS. szukaj raczej 2,0 bądź 2,8 , bo "cztero cylindrowiec" to profanacja tak fajnej zabawki do jeżdżenia :woohoo: jaką jest BMW i koniecznie w Mpocket :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [E46] Ogłoszenia- Pytania i wątpliwości 2012/03/02 18:02 #23017

  • szczesny
  • szczesny Avatar
Hmm.. Człowiek się uczy całe życie a i tak głupi umiera! ;)
Jakie powinny być w takim razie obroty? 1000? i o czym to świadczy? - Ponoć nie ma głupich pytań, a więc? :whistle:

2.0, 2.8, M-Pakiet.... a ja właśnie z myślą o ekonomii (haa!) :blush: myślałem o wersji 4 cylindrowej, 143km
Nie chce żeby się zaczęło na temat spalania bo pewnie duża liczba osób powie mi ,że jest mała różnica. Ciekawe jaka jest górna granica waszej wytrzymałości bo podejrzewam, że jak benzyna będzie kosztować 7zł za litr to jednak może mieć znaczenie :)
a tak na poważnie to za mało kilometrów robię i obawiam się dosyć wysokich kosztów utrzymania.Nie muszę zaczynać od razu z grubej rury.Może mieć 4 cycki eghmm znaczy sie cylindry a i tak będę ją kochać :laugh: a Co do M-Pakietu to tak ale wizualny.Nie mam potrzeby posiadania obniżonego/utwardzonego zawieszenia

Krzysztof będę pamiętać- jeden post jedno auto ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [E46] Ogłoszenia- Pytania i wątpliwości 2012/03/02 19:12 #23026

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Co do ekonommmi w 1,8 to pewnie będzie porównywalna z 2,0 i nie wiele mniejsza niż 2,8 i takie są fakty :sick: Co do obrotów to ~~900 Ob/mni. i bez wachlowania góra dół :side: .

Niestety, w Mpocket dostajesz komplecik, włącznie z zawieszeniem , ale pamiętaj , ze zawieszenie w BMW , to nie zawieszenie w Lagunie czy pochodnych produktów "samochodo-podobnych" , zupełnie inna polityka przy konstrukcji -, niebo a ziemia i naprawdę nie jest twarde,a do tego super wybiera nierówności oraz trzyma budę na miejscu :whistle:

Odliczam dni i godziny, kiedy znajdę się twojej sytuacji i będę szukał ponownie Bawarki :woohoo: don appetit
Ostatnio zmieniany: 2012/03/02 19:13 przez Tomasz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [E46] Ogłoszenia- Pytania i wątpliwości 2012/03/04 11:31 #23097

  • szczesny
  • szczesny Avatar
Tomasz miałem na myśli wersje 2L. Odliczasz dni kiedy znajdziesz się w mojej sytuacji tzn ,że posiadasz BMW i chcesz zmienić?
Niedawno wróciłem z giełdy. Niestety same sprowadzone diesle. Przynajmniej nacieszyłem oczy:)
Pewien sprzedawca na pytanie czy ma wersje benzynową odpowiedzial mi ,że sprowadza same diesle bo benzynowych się nie opłaca(są droższe).Czemu tak?Skąd to sie bierze?Przecież to diesle zawsze były droższe w zakupie?
Ostatnio zmieniany: 2012/03/04 11:32 przez szczesny.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [E46] Ogłoszenia- Pytania i wątpliwości 2012/03/04 14:41 #23106

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Bo diesle są zajechane i dla tego cena niska :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [E46] Ogłoszenia- Pytania i wątpliwości 2012/03/04 18:53 #23155

  • szczesny
  • szczesny Avatar
Żeby nie zaśmiecać forum co chwile nowymi tematami kontynuuje tutaj. Na mobile.eu jest dużo BMW E46 przystosowanych do jazdy na paliwie E10. Czy to znaczy,że to auto powinno jeździć tylko na E10? Czy warto brać takie auta pod uwagę czy lepiej omijać szerokim łukiem? Czy nowy właściciel może spodziewać sie jakiś kłopotów po zakupie?Wujek Google twierdzi, że E10 to nic dobrego!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [E46] Ogłoszenia- Pytania i wątpliwości 2012/03/04 19:25 #23160

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
No niestety, już nie posiadam, i dla tego odliczam czas do posiadania :woohoo:

Czy na pewno benzyna ?? wiem, wiem Ursus pod maską beemki to profanacja, ale diesel ma też swoje zalety, troszkę mniej pali i ma fajniejszy moment obr. ,i po chipie wciąga 2,0 benzynę jedną dziurką( ale nie powiem którą) :side: i wypluwa drugą.

Co do E10 hdsnvqiweruynhvsdiut to się nie wypowiem, natomiast płukanie silnika i czyszczenie wtrysków, było by wskazane, a bankowo sprawdzenie ciśnienia na cylindrach, powinno więcej w takim wypadku powiedzieć.
Ostatnio zmieniany: 2012/03/04 19:26 przez Tomasz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [E46] Ogłoszenia- Pytania i wątpliwości 2012/03/04 19:39 #23161

  • szczesny
  • szczesny Avatar
Ursus nie Ursus Ja tam do diesli nic nie mam. Robię rocznie mało kilometrów i wydaje mi się, że zakup diesla może okazać się nieopłacalny - wymiana turbo, sprzęgło, dwumasowe koło zamachowe. Do tego diesel ma przejechane więcej kilometrów więc inne podzespoły też mogą być do wymiany. Zresztą czytałem, że silnik diesla w BMW 2,0 150km to niezbyt udana konstrukcja. Mocniejszego nie potrzebuje więc tak jak już pisałem w moim przypadku racjonalnym wyborem powinna być benzynka. A ja skromny chłopak jestem wiec wystarczy mi 2L 143km. Gdybym tylko upolował kombi w ciemno zielonym butelkowym odcieniu :woohoo: !! wieeem to nie koncert życzeń,ale pomarzyć można :)!
Tomasz Ty to pewnie zacierasz ręce na diesla 3L full wypas?:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [E46] Ogłoszenia- Pytania i wątpliwości 2012/03/04 20:07 #23164

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Tia , na razie to zacieram zacierki, na jutrzejszy obiad z dziećmi ;) 3,0 - ale oczywiście, nie zaprzeczę tylko ten starszy 185 w podstawie :side:

Ps. co do butelkowej zieleni i kombi, to zupełnie jak szukanie tej swoje wymarzonej, cholery w postaci żony ;) szuka się ciemnej, drobnej, z fantazją :kiss: ,a kończy nie na negatywie ideału :side: Ale powodzenia ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [E46] Ogłoszenia- Pytania i wątpliwości 2012/03/06 07:08 #23258

  • szczesny
  • szczesny Avatar
haaa! :laugh: Ale powiedziane! i dupa... mowę mi odebrało! :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport