Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: DACIA DOKKER - comyślicie, wasze Panowie i Panie zdanie :)

DACIA DOKKER - comyślicie, wasze Panowie i Panie zdanie :) 2013/02/02 19:45 #37357

  • kolabor
  • kolabor Avatar
Ponieważ szukałem aut używanych doszedłem do wniosku że najlepszym wyjściem będzie zakup nowych aut dla serwisantów...

Padło na Dacię Dokker 1,6 benzyna , golas za 29 000 w wersji najtańszej...

Silnik 8 zaworów do tego od razu zakładam gaz-sekwencja i hulaj dusza...:) Zamówiłem na razie jeden i odbiór mam na początku ... heeee czerwca , drugi zamówiłem na razie ustnie i zaliczkować będę pod koniec lutego.

Jeździłem takowym testowym z tym silnikiem i żadna rewelacja, po prostu jak berlingo 1,9D, dość mułowaty ale jednak skusiłem się ze względu na koszty eksploatacji, gaz itp no i cenę.. . Nigdzie tylko nie znalazłem opisów ludzi którzy kupili i już by dali upust słowom dotyczącym samego auta... ale cóż auto nowe i tanie , a wielkością mniej więcej Berlinga.
Autem będą jeździły dwie ekipy serwisantów, którzy będą woziły kilka rzeczy niezbędnych do swojej pracy, a można by powiedzieć ze cięższe powietrze...:) plus za sobą sprężarkę około 800kg. Będę potrzebował jeszcze jedno coś podobnego jak kupiłem - Citroen Jumpy - by można było ciągać minikoparkę 1300Kg...

Moze ktoś powie coś na temat tego DOKKER'a bo już go ma ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: DACIA DOKKER - comyślicie, wasze Panowie i Panie zdanie :) 2013/02/03 12:26 #37387

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
regiomoto.pl/portal/auta-nowe/testujemy-...dla-oszczednych-film tu cos jest ale o dieslu.. gaz zamontuj stag300 z reduktorem tomasetto i jakimis wtryskami np valteka ale czerwonymi.. nie bylo wersji lpg fabrycznej? bo montujac gaz tracisz gwarancje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport