Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: jaki samochod do 40tys

jaki samochod do 40tys 2013/11/08 18:21 #51832

  • pawel
  • pawel Avatar
witam wszystkich,
nie wiem czy jestem w dobrym dziale
jaki polecacie samochod do 40 tys.
dojezdzam do pracy po 25km w jedna strone i 25 w druga jakies 2-3 razy w tygodniu reszta to jazda po miescie bardzo krotkie odcinki.
wymagania:
-nie kombi, najlepiej heatchback
-szukam pojazdu do 2,0 pojemnosc, ktorym wyprzedzanie nie sprawia problemow (120-150KM tak mi sie wydaje)
-nie wiem czy jest sens z dieslem, wiec moze byc benzyna ale licze sie ze spalaniem 10 l w miescie(tzn chcialbym mniej wiecej takie :P )
-raczej jakis nowszy pojazd dobrze sie prezentujacy, nie musi byc skóra itd. ale w miare dobrym wyposazeniem

caly czas mysle o mondeo mk4 chociaz chyba w tym wyborze nie ma jakiejkolwiek logiki tymbardziej ze bedzie to pojazd do miasta (tym bardziej ze upatrzylem mondeo mk4 diesiel 140KM)
Co sadzicie, moze cos polecicie licze tez na krytyke ale poparta jakimis argumentami.
pozdrawiam i z gory dzieki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

jaki samochod do 40tys 2013/11/11 23:26 #51955

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
i30 1.4/1.6 benzyna lub blizniak kia ceed. No genialne wozy :) jestem zachwycony po ogledzinach takich pojazdow. W tej kasie mozesz liczyc na mega "wypas" wyposazeniowy i rocznik powyzej 2011. Minus ze glownie sa kombiaki. Zwyczajnie sa ladniejsze ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

jaki samochod do 40tys 2013/11/11 23:36 #51958

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Dokładnie Kia Ceed 1.6 CRDi :) bardzo fajne mi się tym jeździ do tego auto oszczędne i pakowne choć nie kombi. Co do wyposażenia i jakości to jest dużo lepiej niż w Mondeo czy Leon-ie do których mam porównanie (oba auta sąsiada od browarka :). Dwa lata temu szukaliśmy drugiego auta i KIA zdecydowanie wygrała do tego ma długą gwarancję.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

jaki samochod do 40tys 2013/11/12 01:07 #51983

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
1.6 nie ma dpf?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

jaki samochod do 40tys 2013/11/12 11:36 #51985

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
abc1234xx napisał:
1.6 nie ma dpf?

1.6 90 kucy nie ma
1.6 110 kucy ma

I specjalnie braliśmy wersję 90 kucy :) na miasto bez problemu, trasa do 180km/h też bez problemu. Wakacyjny wyjazd wawa > władek > okolica (półwysep/gdynia/sopot)cały czas ogólnie 800 km przejechałem na 45l ON a nogę mam raczej ciężką :) samochód obciążony 2 osoby dorosłe + młody 4 lata + bagaże do pełna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

jaki samochod do 40tys 2013/11/13 00:23 #52030

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Ja jednak gustuje bardziej w benzynach i klekotki jakos mnie nie przekonuja ;) chocby nie mialy dpf i dwumasy ;D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport