Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Duży samochód za małe pieniądze

Duży samochód za małe pieniądze 2015/06/23 09:48 #71550

  • Marcin
  • Marcin Avatar
Witam wszystkich. Chciałbym prosić o poradę dotyczącą modelu samochodu odpowiedniego dla mnie. Tak wiem, że sam to powinienem wiedzieć, ale szukam tak długo, że już sam nie wiem jaki model będzie odpowiedni.
Ponieważ wykańczamy z żoną mieszkanie, nie mamy zbyt dużo pieniędzy na samochód (poprzedni nam skradziono) - chcemy przeznaczyć ok 12 tys zl. Generalnie założenia były proste:
1. Silnik benzynowy
2. Skrzynia manualna
3. Spory bagażnik (materiały budowlane/przeprowadzka, a potem planujemy powiększyć rodzinę więc wózek, etc.)
Wybór padł Lagunę II albo Citroena C5. I pewnie tego bym szukał gdybyśmy od mojego taty nie pożyczyli Hyundaia Tucsona. Generalnie uważam go za samochód średnio funkcjonalny (wielka buda mały bagażnik), ale siedzi się w nim wyżej niż właśnie np w Lagunie. Dzięki temu więcej widać zza kierownicy i moja żona która nie jest wysoka i zawsze narzekała, że za nisko siedzi i źle jej się prowadzi samochód, tak w tucsonie po prostu wsiadła i bez narzekania prowadziła (generalnie była bardzo zadowolona z takiej pozycji za kierownicą).
W związku z tym może któryś z forumowiczów poradzi mi jakiś samochód w który siedzi się trochę wyżej, ale ma duży bagażnik? Czy np Scenic albo Xsara Picasso będą ok?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duży samochód za małe pieniądze 2018/01/16 08:38 #82468

  • Kadaf85
  • Kadaf85 Avatar
idziesz w dobrą stronę, minivany są bardzo wygodne.. ostatnio sam szukałem podobnego egzemplarza.

najwięcej w kwocie którą jesteś w stanie zapłacić jest sceników i wydaje mi się , że za tym powinieneś szukać.

pooglądaj jeszcze trojaczki (c8,807, ulises i phedra) Kia Carens,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport