Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Mondeo TDCI opinie, wrażenia porady

Mondeo TDCI opinie, wrażenia porady 2011/04/01 07:28 #9574

  • IPOS
  • IPOS Avatar
Temat: Mondeo MK III TDCI
Przedzierając się przez gąszcz informacji na temat tego autka w internecie, można delikatnie mówiąc dostać zajoba :unsure: . Jako laik dowiedziałem się o wadliwych wtryskach, kole dwumasowym oraz korozji.....ale jak się okazuje tylko u niektórych użytkowników, pozostała część jest zachwycona ze swojego autka i "życie by za nie oddała". Wiem że każdy chwali co swoje i że każda opinia ma swoje podstawy, jednak dziwi mnie brak wypośrodkowanych opinii na temat auta albo ktoś je kocha albo nienawidzi. Osobiście zwróciłem na nie uwagę z kilku względów:
-cena zakupu auta używanego
-wyposażenie
-właściwości jezdne
-przestrzeń
W moim zainteresowani są roczniki 04-05, TYLKO PEWNE tzn najlepiej krajowe z historią serwisową, i takich jest niewiele na rynku a jeśli są -to cena proporcjonalnie rośnie. Decydując się na wydanie kwoty ok 30 k, nie chciałbym za chwilę wydawać kolejnych 5 czy 6 tyś na naprawę...
Jeżeli macie jakieś doświadczenie w użytkowaniu fordowskich TDCI, może sami jeździcie Mondeo, może macie w miarę sprawdzone miejsca kupna auta, wszystkie informacje będą pomocne.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 2011/04/01 07:29 przez IPOS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Mondeo TDCI opinie, wrażenia porady 2011/04/01 18:55 #9600

  • robert_aw
  • robert_aw Avatar
Wtrysk DELPHI wiadomo słaby, koła dwumasowe pomimo złych opini trzymają sie w tym aucie dośc dobrze. Dużym problemem jest drgający pasek wieloklinowy, wadliwy alternator i termostaty-tak 2 sztuki!!!!
W zasadzie poza tymi usterkami auto barzo dobre wykonane i przyjemne.

Samochód godny uwagi zwłaszcza jeśli trawisz na dobry egzemplarz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport