Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: citroen c5 2.0 HDI 2006r zgasł i nie odpala

citroen c5 2.0 HDI 2006r zgasł i nie odpala 2012/09/29 11:34 #30974

  • diaplica
  • diaplica Avatar
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem na tym forum pierwszy raz więc nawet nie wiem czy w odpowiednim dziale umieszczam wpis,ale szczerze mówiąc jestem na tyle zdesperowana,że zaryzykuję:)Przeglądając forum w poszukiwaniu podobnego problemu jak mój niestety nic nie znalazłam..:( przejdę więc do rzeczy: jak w temacie moja cytrynka zgasła:( od jakiegoś czasu podczas jazdy zaczęła szarpać, przy dodawaniu gazu wyczuwalna była "dziura" dopiero po chwili przyspieszała, a zdarzało się nawet, że po całkowitym odpuszczeniu gazu na wolnych obrotach kilkakrotnie zgasła. Wczoraj podjeżdżając do pracy poczułam,że znów zaczyna szarpać, ale byłam już na miejscu więc po prostu ją zgasiłam i poszłam. Wieczorem po odpaleniu obroty zaczęły "skakać" i zgasła...kilkakrotnie było tak samo...na dodatek dymi jak zła:( w chwili obecnej już nawet za bardzo nie chce współpracować...odpali na chwilę i znów gaśnie...czujnik wysokiego ciśnienia wymieniony, filtr paliwa wymieniony i nadal kompletnie nic... Stoi już drugi dzień u znajomego mechanika,ale wydaje mi się,że on też za bardzo pomysłu nie ma a rzekomo komputer nie wykazuje żadnego błędu. Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś miał podobny problem...bo już naprawdę nie wiem co robić...życzę miłego dnia i z góry dziękuję za pomoc:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport