Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: BMW 325 CABRIO, ZGORZELEC.

BMW 325 CABRIO, ZGORZELEC. 2011/12/16 00:02 #19781

  • norbivr6
  • norbivr6 Avatar
Witam
Zachęceni z kolegą ceną tego oto BMW otomoto.pl/bmw-325-cabrio-skora-xenon-el-okazja-C22142669.html pojechaliśmy oglądać... Dobrze, że mieliśmy tylko 120km i po drodze inne, pewne auto które kupiliśmy. Ale do sedna:
Przyjechaliśmy, pobieżne oględziny, drzwi ledwo co się otwierają i zamykają, maska to samo, różne odcienie na aucie. Poprosiliśmy o odpalenie, auto nie chciało zapalić mimo kręcenia kilka razy po kilka sekund (podobno wina alarmu, immo...). W końcu zapaliło, strasznie nie równe obroty trzymała, sprzedawca po chwili przepałował do odcięcia na zimnym, ponieważ podobno później się stabilizują. Ogólnie nasze oględziny trwały nie dłużej niż kilka minut ale po tym czasie można było stwierdzić, że auto nie jest warte nawet tej ceny (przez telefon usłyszałem cenę ostateczną 18 500).

W załączniku screen ogłoszenia.
Pozdrawiam
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2011/12/16 00:03 przez norbivr6.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 325 CABRIO, ZGORZELEC. 2011/12/16 07:12 #19785

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
To by było zbyt piękne żeby było prawdziwe w tej cenie i jeszcze dokłada kpl felg dla zainteresowanych ,mam znajomego w komisie zawsze mówi ,ze ładne felgi to na jelenia i coś w tym jest.Kiedyś handlarze mieli taką metode: kupowali szrota doprowadzali go tanim kosztem do prawie normalnego stanu i umyślnie np.uszkadzali ten bok który był naprawiany i robiła sie OKAZJA!!! tu mogło być podobnie,kiedys byłem w zgorzelcu oglądałem okazje w komisach oj było tego!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport