Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: BMW e30 przestrzegam Koneserów

BMW e30 przestrzegam Koneserów 2012/04/23 16:24 #25219

  • Patu
  • Patu Avatar
Witajcie,

moto.allegro.pl/bmw-3-e30-324-diesel-ide...bcm-i2286581643.html

poprzednią aukcję z tym autem wygrałem.

Przejechałem 1100 km, aby obejrzeć ulepa, który miał być w dobrym stanie.

Na miejscu mega korozja, teraz widze, że właściciel trochę nawalił jakiegoś towaru, aby ją zamaskować.

Jasne, że nie spodziewałem się igły, ale jeszcze telefonicznie mnie przekonywał, że na pewno nie ma dziur na wylot i się nie zawiodę.

Jeżeli nie chcesz się sam wystawić, jak ja, nie daj się skusić.

P.S: najbardziej jednak dało do myślenia zachowanie sprzedjącego, który na miejscu był cichy i przytakiwał, a po powrocie do Warszawy wystawił negatywa i żądał zwrotu kosztów aukcji.

Pozdrawiam serdecznie!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW e30 przestrzegam Koneserów 2012/04/24 09:49 #25238

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Ważne opłaty DO 13 MARCA PRZEGLĄD DO WRZEŚNIA Auto pali ok.7-8L/100km. Dobry egzemplarz na swapa , albo do odrestaurowania. (wąska lampa) przyciemnione tylne lampy, dokładka z przodu dokładka PFEBA oryginalna niemiecka u nas nie do zdobycia! tylko do e30 z wąską lampą. ładny tłumik fajnie brzmi pracuje równiutko . Nie patrz na rocznik lecz na stan.. zawieszenie bdb podwozie 0 rdzy nawozie drobne poprawki lakiernicze male ogniska rdzy wyszły po zimie . Może i ma 25 lat ale jest w stanie lepszym niż niektóre o polowe młodsze :) chcesz przyjedz sprawdź, wystarczy zmienić rozrusznik i lać paliwo na pewno nie zawiedzie. To jedyna rzecz która się przytrafiła mojej e30. Wystarczy trochę czasu i pojeździ następne 25 lat :) GARAŻOWANY ~NOWE ŚWIECE ŻAROWE~ Wnętrze zadbane nie palone ! W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić lub pisać na GG o każdej porze. ~~Padł rozrusznik wiec opuszczam 50zl na rozrusznik bo tyle kosztuje być może się zawiesił tylkona życzenie mogę zmienić, i żarówka w lewej lampie z przodu Odpala na pych. A wystawiona taniej ponieważ muszę niedługo wyjechać za granice, a szkoda by stała i się marnowała oraz mam 2 auto i z BMW muszę niestety zrezygnować, mam nadzieje ze trafi w dobre ręce ;) POZDRAWIAM

moto.allegro.pl/bmw-3-e30-324-diesel-ide...bcm-i2195045602.html
"0 rdzy nadwozie drobne poprawki lakiernicze male ogniska rdzy "- a na miejscu ukazało się sitko z blachy w nadkolach ,progi samochodu jak bibuła ,maska samochodu w innym kolorze z łuszczącym się lakierwm,tylnie drzwi wyłamane ,pordzewiałe pogiete

Człowiek niepoważny! Wszystko opisane na aukcji a on przyjeżdża i mówi że da mi 600zł jak wylicytował za 2000zł nawet nie oglądając samochodu! Straszy mnie i grozi! Osoba całkowicie nie poważna! Po co licytujesz inny byli i widzieli bo jest na aukcji
Negatywny,wto 27 mar 2012 08:41:43 CEST
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW e30 przestrzegam Koneserów 2012/04/24 12:06 #25239

  • Patu
  • Patu Avatar
Dzięki.

Dokładnie. Mowa o mnie.
Nie chciałem dać mu żadnych 600 zł. I nikt go nie strazył, ani mu nie groził.

Jak ktoś chce, niech kupuje to auto, ale żeby jechał przygotowany psychicznie.

Pozdrawiam!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport