Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: [UWAGA] BMW 320D 177KM, 2008,NAVI,BIXENON,SKÓRA, PANORAMA

[UWAGA] BMW 320D 177KM, 2008,NAVI,BIXENON,SKÓRA, PANORAMA 2012/09/22 09:38 #30570

  • @d@m
  • @d@m Avatar
Niestety nie mam numeru VIN.
Link do ogłoszenia: moto.allegro.pl/bmw-320d-177km-2008-navi...ama-i2635856204.html

Samochód miał być bezwypadkowy, bez napraw blacharskich, wszystkie element niemalowane i ani jednej ryski oraz miał mieć komplet dokumentów(z książką serwisową). Takie były ustalenia telefoniczne.

Na miejscu okazało się że maska była malowana, przednia szyba wymieniona(wklejona nieoryginalna, jakość wklejenia co najmniej kiepska), na dachu po lewej stronie szyberdachu, dziwne popękanie lakieru(jakby się "rozszedł"). Dodatkowo zbite lusterko w daszku przeciwsłonecznym kierowcy(MOCNO ROZBITE). Dodatkowo zarysowany tylni prawy błotnik przy drzwiach oraz uderzony tylny zderzak. Ogólnie stan lakieru średni a miał być idealny bez żadnych zarysowań.

Kompletem dokumentów okazał się polski dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu. Dodatkowo była instrukcja(po francusku). KSIĄŻKI SERWISOWEJ brak mimo zapewnień telefonicznych że jest(na aukcji również napisane że jest).

Samochód owszem sprowadzony z Niemiec, ale pochodzi z Belgii. Do Niemiec sprowadził go inny handlarz i podobno nawet nie rejestrował.

Właściciel(handlarz) na każde zdanie o samochodzie i o tym że mnie oszukał odpowiadał "ale jest to ładny samochód".
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] BMW 320D 177KM, 2008,NAVI,BIXENON,SKÓRA, PANORAMA 2012/09/22 12:15 #30574

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] BMW 320D 177KM, 2008,NAVI,BIXENON,SKÓRA, PANORAMA 2012/09/24 07:36 #30682

  • Lotus
  • Lotus Avatar
Za takie takie wpisy nie mające pokrycia to powinien być prokurator ! Cwaniaczki, by przemyśleli najpierw sobie to co wpiszą w ogłoszenie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] BMW 320D 177KM, 2008,NAVI,BIXENON,SKÓRA, PANORAMA 2012/09/24 08:10 #30683

  • Budyń
  • Budyń Avatar
A ja sobie kiedyś zbiłem lusterko ręką w daszku przeciwsłonecznym jak mnie baba przez telefon wrukwiła :angry:
Poza tym Astra była bezwypadkowa :lol:
Ostatnio zmieniany: 2012/09/24 08:11 przez Budyń.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport