Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: BMW 320 e46 Compact 2003r

BMW 320 e46 Compact 2003r 2010/08/01 22:29 #313

  • Bogu
  • Bogu Avatar
Witam wszystkich bardzo sedecznie, interesuje mnie to auto:
otomoto.pl/bmw-320-ful-m-pakiet-xenon-6-biegow-C14194148.html

Co sądzicie na ten temat?
pozdr, B
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 e46 Compact 2003r 2010/08/02 00:01 #315

  • Sleeve
  • Sleeve Avatar
Patrząc po zdjęciach:
1. Zderzak przód był raczej zdejmowany, z prawej strony jest większa szpara niż z lewej pomiędzy zderzakiem a nadkolem. (no ale zderzaki są od zderzania)
2. Nakładki na progi mają inny odcień koloru (chyba że tak ma być)
3. Po prawej w bagażniku nad lampą jakieś takie dziwne coś

Szkoda, że nie ma VIN-u. Książkę serwisową można na allegro kupić (patrz na pieczątki i podpisy). Skoro kupiony od 1-go właściciela, to wg. mnie powinna być ta sama osoba w karcie pojazdu i na umowie. Jakaś niska cena. Ode mnie tyle, ja bym na to zwracał uwagę. Może ktoś oblatany w marce coś podpowie, na co zwracać uwagę w tym modelu.
Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 e46 Compact 2003r 2010/08/02 09:12 #317

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
witam
autko faktycznie dobrze wygląda , aż za dobrze, sam nie dawno sprzedawałem swoją betunię w stanie "dobrze utrzymanym" i aż tak lśniąca nie była , ale to niemiec ,może troszkę inaczej podchodzą do sprawy? i każdego poranka pucują furki , włącznie z komorą silnika ;)

Koniecznie czujnik lakieru , tak jak powiedział przedmówca, zderzak na pewno był zdejmowany _ bo krzywy że hu hu_
listwa progowa ciemniejsza niż reszta , co raczej nie powinno występować. Pamiętaj o skrzyni biegów , czy nie haczy , czy biegi nie są "wypluwane" podczas dodania,ujęcia i ponownego dodania gazu " bo czasami lubią" , lewarek nie powinien mieć sporych luzów w położeniu neutralnym, zawieszenie w szczególności przednie wahacze , a dokładnie -sworznie- bo są one całością i to droga sprawa do wymiany ok 1200z geometrią na dobrej jakości zamiennikach , o oryginałach nie wspomnę bo z wyceny można się przewrócić , zwróć uwagę na uszczelki wewnętrzne wokół drzwi , czy nie są wilgotne , bo e 46 lubią" popuszczać "wodę w szczególności drzwiami :S , a co do silnika to szczerze, tylko hamownia wykaże w jakim stanie jest turbo (nie powinno zbyt głośno świstać) i ewentualnie reszta gratów. I faktycznie cena za ten rocznik z tym przebiegiem i w tym stanie hmmm ja bym nie sprzedał :blush:

pokłony
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 e46 Compact 2003r 2010/08/02 09:35 #318

  • Bogu
  • Bogu Avatar
Dzięki wielkie Panowie za porady! B)
Tak jak spogladam na to auto, to na blotniach po stronie mocowania srub kolo silnika, blacha wyglada na lakierowana, po prostu blyszczy sie. Powinien byc mat, z tego co sie orientuje :huh: I dwie rzeczy wnetrza: skoro to juz M pakiet z 2003r, to czemu nie ma radia na CD i czemu nie ma kierownicy multifunkcyjnej? :blink: Moze to bylo ale ktos wyjal. Tak na dobra sprawe z M pakietu to auto ma xenony, progi i zderzaki - IMHO cos za malo raczej...
pozdrawiam wszystkich :side:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 e46 Compact 2003r 2010/08/02 13:30 #327

  • Bogu
  • Bogu Avatar
A tutaj VIN:
WBAAT71070KR16288
Może ktoś pomóc? Wiem już na jego podstawie tyle, że auto powinno mieć multifunkcyjną kierownicę :angry: a nie ma jej...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: BMW 320 e46 Compact 2003r 2010/08/05 09:16 #365

  • kubski
  • kubski Avatar
ten M-pakiet faktycznie jakis ubogi, po vinie powinno wszystko wyjsc jak na dloni ;)
a mierinikiem pomacalbym bok pazazera, szczegolnie drzwi leża chyba nie tak jak powinny :huh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport