Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: [UWAGA]Kilka e46 coupe po lifcie które oglądałem.

[UWAGA]Kilka e46 coupe po lifcie które oglądałem. 2012/10/16 19:45 #31952

  • drabina
  • drabina Avatar
Troszkę już się najeździłem za e46 coupe w dieslu jednak po obejrzeniu tych sztuk stwierdziłem, że muszę dozbierać na coś nowszego. Mam nadzieję, że uchronię kogoś przed zrobieniem kilku niepotrzebnych kilometrów : ) Auta były mierzone elektronicznym miernikiem lakieru. Ciężko jest mi oceniać stan techniczny, ale w kilku z nich nawet ja mogłem stwierdzić, że nie jest najlepszy.
A więc od początku autka których zdecydowanie nie polecam:

otomoto.pl/bmw-320-oryginal-m-pakiet-salon-pl-C25792234.html

Maska zmieniana, lewy błotnik z tyłu 1200 mikronów ( fabrycznie w okolicach 120) a więc sporo szpachli może lepsze to niż wspawywany, ale ilość taka, że nie zdziwiłbym się, jak po jakimś czasie odpadnie - miałem na autku 700 mikronów i odpadło może kiepski fachowiec szpachlował. Mały bąbel korozji pod prawą tylną lampą. Troszkę szpachli na koniuszkach przednich błotników, ale na tyle śladowe ilości(około 300 mikronów), że nie ma się do czego przyczepić.
I najważniejsze wystukany prawy tylny amor na maksa handlarz twierdzi, że kosztuję 80zł (m pakietowy) już mi się nawet nie chciało spierać. I niesamowity jednostajny huk jakby buczenie bardzo intensywne przy każdej prędkości. Handlarz twierdził, że to opony jednak jeździłem wieloma autami, matka ma navare na terenowych oponach i w żadnym nigdy tak nie huczało, zaczął pokazywać mi, jakie to one nie sparciałe - ja w swojej fabii miałem chyba bardziej jednak nie było żadnych tego typu odgłosów, a właśnie opony do wymiany : ). Rozmawiałem z mechanikiem powiedział, że cięzko coś na ten temat powiedzieć, ale według handlarza doiero co zmieniane łożyska. Mechanik powiedział, jak nie łożyska to prawdopodobnie most, albo skrzynia więc nic z tanich rzeczy. Przebieg raczej nie kręcony środek nie wygląda tak perfekcyjnie, jak na zdjęciach, ale jest ładna. Czas przejść do kolejnej...



otomoto.pl/bmw-330-cd-204km-m-pakiet-individual-C25941920.html

Zmierzona miernikiem nic nigdzie nie wykazał. Jednak odchodzi bezbarwny na masce i błotniku z czym sprzedający się nie krył. Była tam stukana elementy wymienione, co prawda do tego się nie przyznał, ale przy okazji będąc w lakierni zapytałem czy to jest możliwe okazało się, że nie jest. No i przbeieg w 2007r. wynosił 150tys. km tego też oczywiście sprzedający nie powiedział (200tys. w 2012 chyba mało realne?). Auto po chipie strasznie kopci na czarno po dodaniu gazu. Kontaktowałem się z gościem który sprawdza te autka w warszawie ( jakoś Seweryn gość się nazywał czy jakoś tak) stwierdził, że jeżeli automat po chipie z nie wiadomo jakim przebiegiem, ale na pewno większym niż 200tys to będzie skarbonka. Tym bardziej, że pytałem gościa czy był olej w skrzyni zmieniany- nie był : / Reszta tak, jak opisał sprzedający, a więc ok.


Tu opisałem jeszcze kilka aut, których już teraz nie widzę na allegro(widocznie się sprzedały mimo, że prezentowały się gorzej niż te 2 wyżej:
e46forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=9432
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA]Kilka e46 coupe po lifcie które oglądałem. 2012/10/17 05:41 #31962

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Kolego dobrze by bylo dac 1 temat na 1 auto wg regulaminu forum. Poza tym bez vin marne szanse zeby ktos tu dotarl w jakis sposob.. no jedynie ze przypadkiem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport