Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: BMW Z3 CZARNA / M-PAKIET Wa-wa Białołęka Tragedia!!!!! uwaga!!!!!

BMW Z3 CZARNA / M-PAKIET Wa-wa Białołęka Tragedia!!!!! uwaga!!!!! 2013/08/13 12:14 #48133

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
!!!Boże widzisz takiego rodzyna i nie grzmisz!!!

Sprawa dotyczy tej pięknej zetki
otomoto.pl/bmw-z3-czarna-m-pakiet-C29195946.html
VIN: WBACH71040LA15628

W idealnym stanie bez wkładu finansowego jak to sprzedający określił :-)
Na zdjęciach auto ładne, zapewnienia przez telefon również obiecujące więc postanowiłem się przejechać na drugi koniec wawy i pierwsze co to ręce na głowe założyłem widząc ten zadbany egzemplarz :-) Ogólnie auto nadaje się do zezłomowania!!!
Do okoła szpachlowane i malowane ale to tak nie udolnie że chyba gość sam rzeźbił pod blokiem, walona zetka z każdej strony- tylny pas wstawiony chałupniczo, krzywo na zardzewiałą blachę że są już dziury wielkości pięści tak samo z podłogą!!!! szpachla pęka po całości pewnie drugie tyle kg nałożone co waży zetka. Przód słabo wyciągniety i pospawany po dzwonie!!!! na bocznych szybach porasta mech!! to pewnie zasługa idealnego dachu :-) W środku armagedon, podrapane powycierane chodź wiem że do autko już pełnoletnie ale porównując z innymi zetkami to mozna śmiało trzerdzić że był tam kurnik.
Opony hmmm. tak popękane sparciałe że strach ruszać- wszytskie cztery!!!
Brak przeglądu - co wcale mnie nie dziwi bo od razu prokuratura.

Można by było pisać bez końca ale mam nadzieję że tyle wystarczy dla tych którzy są ta zetką zainteresowani.



















Pozdrawiam
Grzesiek84
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

BMW Z3 CZARNA / M-PAKIET Wa-wa Białołęka Tragedia!!!!! uwaga!!!!! 2014/05/06 17:16 #61258

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
!!!UWAGA!!!

Auto powróciło po małym czary-mary. Omijać z daleka!!!

allegro.pl/bmw-z3-czarny-mat-i4206172631.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

BMW Z3 CZARNA / M-PAKIET Wa-wa Białołęka Tragedia!!!!! uwaga!!!!! 2014/05/06 17:24 #61259

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
grzesiek84 napisał:
!!!UWAGA!!!

Auto powróciło po małym czary-mary. Omijać z daleka!!!

allegro.pl/bmw-z3-czarny-mat-i4206172631.html

Jeszcze zdjęcia gdyby zniknęło ogłoszenie.














Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

BMW Z3 CZARNA / M-PAKIET Wa-wa Białołęka Tragedia!!!!! uwaga!!!!! 2014/05/06 21:19 #61269

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport