Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: BMW E88 cabrio WBAUM11070VH62092

BMW E88 cabrio WBAUM11070VH62092 2014/11/03 11:04 #67524

  • saimone
  • saimone Avatar
Witam,

proszę uważać zarówno na tego handlarza, jak i pojazd oferowany na aukcji:

otomoto.pl/bmw-118-i-cabrio-xenon-skora-okazja-C34816996.html

Oczywiście pojazd wg sprzedającego bezwypadkowy (potem jednak twierdził, że nie zna się na samochodach(prowadząc komis), tylko na sporcie :))) ) Szyba przednia niby oryginalna, ale uszczelki wychodzą (na miejscu ją poprawiał).

Auto na pewno miało wymieniany prawy błotnik, brak wypełnień nadkola, śruby montażowe nieoryginalne, malowany zderzak przód, tył, słupki dachu są w szpachli!! Nadszybie ma "baranka" - dosłownie baranka, auto robione pod czujnik lakieru, ale poskładane przynajmniej z dwóch. Z istotnych drobiazgów - właściciel nie zgadza się na złożenie dachu w temperaturze 14 stopni(twierdzi, że tylko syn potrafi i że jest za zimno i komputer wyłącza sterowanie) :), nie działa podgrzewanie prawego fotela, pęknięte światło stop itp.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

BMW E88 cabrio WBAUM11070VH62092 2014/11/03 14:14 #67541

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
WBAUM11070VH62092







Przybliżone dane z dekodera
Numer VIN:
WBAUM11070VH62092
Region:
Europe
Marka:
BMW
Model:
118i 1 E88
Nadwozie:
Convertible
Numer seryjny:
VH62092
Bazy danych w HolandiiPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych w SzwecjiPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych EuropejskiePojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji SłowackiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji SłoweńskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji CzeskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji LitewskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

BMW E88 cabrio WBAUM11070VH62092 2014/11/03 20:00 #67549

  • bronx_l
  • bronx_l Avatar
No e88 za 44tys - bardzo odważny zakup. :laugh:
Właśnie sprawdziłem i tańszego po prostu nie ma.
Szukasz okazji czy samochodu???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

BMW E88 cabrio WBAUM11070VH62092 2014/11/03 20:14 #67551

  • saimone
  • saimone Avatar
Swietnie, że poszukałeś czy są tańsze, generalnie nie ma duzo e88. Tylko nie wiem co Twoj komentarz merytorycznie wniósł do tego wątku??? Na tym forum nie chodzi o szukanie "okazji czy samochodu", chyba zasady znasz?! Generalnie pojazd jest niezgodny z tym co mowi i przekazuje w opisie sprzedawca, calosc ma przestrzec potencjalnych klientow, ktorym wlasciciel wciska bezwypadkowosc samochodu, a ktoś może zaoszczędzi nerwów, czasu i paliwa na przyszłość.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

BMW E88 cabrio WBAUM11070VH62092 2014/11/03 20:21 #67553

  • bronx_l
  • bronx_l Avatar
Kolego zobacz ile kosztują te auta normalnie, a później wylewaj swoje żale.

Wybrałeś najtańszy egzemplarz na rynku i płaczesz, ze coś było malowane. Za tą cenę ciesz się, że jest w całośći
Cena adekwatna do stanu i tyle

BTW swoje e82 ostatnio sprzedałem drożej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

BMW E88 cabrio WBAUM11070VH62092 2014/11/03 20:37 #67556

  • saimone
  • saimone Avatar
1. Nie jestem Twoim kolegą.
2. Przeczytaj ze zrozumieniem zasady tego forum, nikt nie wylewa tutaj żali.
3. Nikogo nie interesuje co sprzedałeś i za ile :laugh: .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

BMW E88 cabrio WBAUM11070VH62092 2014/11/03 21:38 #67558

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Saimone - ale poluzuj krawat stary.
Bronx dobrze Ci gada - szukasz okazji czy auta?
Jaka cena takie auto.
Szukasz za 70% ceny odpowiedniego egzemplarza to dostałeś 70% auta.
No musisz to zrozumieć i nie na Nas się obrażaj tylko sam siebie się spytaj - czego oczekiwałeś od auta za 70% ceny rynkowej od handlarza?
Handlarz NIE MA OKAZJI saimone - trzymaj się tej prostej zasady a uwierz mi - będzie dużo łatwiej.
Każdy z Nas to kiedyś przechodził - myślisz, że ja nie siedziałem i nie śliniłem się do ładnej fury za 50% ceny w internecie?
I myślisz, że nie chciałem po nią jechać?
Ba - mało tego - chciałem brać kredyt na brykę, bo myślałem, że te cudo wyrwę jeszcze ciut taniej a sprzedam z zyskiem... :)
Potraktuj to jako lekcję, życiowa lekcję ;)
Przecież nie chcemy źle dla nikogo, ludzie sami się proszą o kłopoty :(
Czemu pojechałeś oglądać ta brykę?
Powiedz tak szczerze sam... :)

I sam teraz popatrz na forum o jakie auta ludzie pytają :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

BMW E88 cabrio WBAUM11070VH62092 2014/11/04 16:13 #67562

  • westowaty
  • westowaty Avatar
Kris75 napisał:
Saimone - ale poluzuj krawat stary.
Bronx dobrze Ci gada - szukasz okazji czy auta?
Jaka cena takie auto.
Szukasz za 70% ceny odpowiedniego egzemplarza to dostałeś 70% auta.
No musisz to zrozumieć i nie na Nas się obrażaj tylko sam siebie się spytaj - czego oczekiwałeś od auta za 70% ceny rynkowej od handlarza?
Handlarz NIE MA OKAZJI saimone - trzymaj się tej prostej zasady a uwierz mi - będzie dużo łatwiej.
Każdy z Nas to kiedyś przechodził - myślisz, że ja nie siedziałem i nie śliniłem się do ładnej fury za 50% ceny w internecie?
I myślisz, że nie chciałem po nią jechać?
Ba - mało tego - chciałem brać kredyt na brykę, bo myślałem, że te cudo wyrwę jeszcze ciut taniej a sprzedam z zyskiem... :)
Potraktuj to jako lekcję, życiowa lekcję ;)
Przecież nie chcemy źle dla nikogo, ludzie sami się proszą o kłopoty :(
Czemu pojechałeś oglądać ta brykę?
Powiedz tak szczerze sam... :)

I sam teraz popatrz na forum o jakie auta ludzie pytają :)

Kris zapomniałeś wspomnieć o przebiegu. To druga ważna rzecz dla typowego polaka szaraka, że powyżej 200 tyś i nie nadaję się. Polacy nie dorośli do jazdy samochodami bo zaszłości z Fiatów 125p i polonezów maja w genach. Co do samochodów w Polsce nie ma co się ekscytować bo handlarze szukają takich naiwniaków, a potem przychodzi tutaj taki i potem płacze, że dany samochód to złom, swego czasu handlowałem samochodami i mam naprawdę mieszane uczucia. 99% kupujących kupują samochód oczami, a nie stanem faktycznym. Samochód mający przygodę blacharską jak jest naprawiony prawidłowo to będzie tak samo jeździł jak ten bezwypadek. W samochodzie najważniejszy jest mechanika, a nie wygląd blachy. Sam posiadam samochód w221 420 CDI z przebiegiem 570 tyś z 2008 roku. Więc Saimon musisz albo dołożyć do samochodu albo do końca zycia za te pieniądze jeździć autobusem, chodź 10 tyś km rocznie jeżdżąc samochodem to taniej do końca życia jeździć taksówkami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

BMW E88 cabrio WBAUM11070VH62092 2014/11/04 21:17 #67574

  • Ogoniasty
  • Ogoniasty Avatar
Westowaty. Jeżeli auto miało wstawiany cały bok to wybacz, ale ja bym go odrzucił. Może i będzie jechał tak samo jak bezwypadek, ale przy dzwonie już tak samo się nie zachowa. Nie odrzucają mnie rzeczy takie jak malowanie, lekkie stłuczki itd (sam robię w lakierni). Jednak jeżeli oglądam wóz i widzę że to już jest szrot z blachy....To mechanika tego auta nie uratuje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

BMW E88 cabrio WBAUM11070VH62092 2014/11/05 15:19 #67584

  • westowaty
  • westowaty Avatar
Widzisz Ogoniasty, a ja pracuje jako flociarz :). Widze co ludzie robią z samochodami, handlowałem samochodami i też wiem i widziałem jak ludzie kupują wstawienie boku samochodu nie jest jakimś wielkim problem i dalsza jazda w niewiedzy bo takich samochodów jeździ 50% po polskich drogach jako rodzynki z małym przebiegiem od niemca z katarem... Statystycznie w Wwie codziennie jest 500 wypadków z udziałem policji (dane GUS ze strony) i nie widziałem by połowa tych strupów się rozlatywała. W tej chwili sprzedaje samochód teścia z wymienionym jednym reflektorem (bi-xenon) na gwarancji, widać różnice w kolorach lamp. Problem jest tego typu, że ludzie jak przychodza oglądają to odrzucają bo mówią Panie walony mimo, że miernik pokazuje 90-120 uM. Dlatego nigdy nie zrozumiem polaków kupujących samochody, że szukają najtaniej, okazji, których tak naprawdę nie ma, a płacze na forum, że pojechał i oglądał szrota. Polacy mają zaściankowe myślenie bo się naoglądaj kretynizmów w tv i naczytają głupot w internecie o tym, że dany samochód jest fe i mają pretensje do wszystkich, a nie do własnej głupoty
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport