Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Uwaga na BMW E46 po lifcie, Full opcja, bezwypadkowy, doinwestowany, okazja

Uwaga na BMW E46 po lifcie, Full opcja, bezwypadkowy, doinwestowany, okazja 2014/11/23 20:49 #67846

  • kamilkrs
  • kamilkrs Avatar
Witam, byłem dzisiaj obejrzeć samochód bo daleko nie miałem. Przez telefon dowiedziałem się, że wszystko w jak najlepszym porządku z samochodem wsiadać i jechać, blacha i wszystko cud, bezwypadkowy. Pilnie potrzebował pieniędzy dlatego taka cena.

olx.pl/oferta/okazja-bmw-e46-po-lifcie-f...#e788e126eb;promoted

Po obejrzeniu z zewnątrz zderzak tylny odstawał z dwóch stron, na dachu schodził lakier bezbarwny, 3 szyby nie działają i są na klinki drewniane zamocowane żeby nie odpadały, fotel kierowcy podarty wszystko w środku zjechane dość porządnie. Zderzak przód przykręcony na wkręty do wzmocnienia zderzaka, maska na rogach pognieciona (lekko w przód dostał taką dostałem informacje) otworzyłem maskę i koło korka wlewu pełno oleju i teraz najlepsze szkoda że nie zrobiłem zdjęcia bo nigdy nie widziałem tak zespawanej na żywioł podłużnicy złapana w kilku miejscach tak paskudnie zrobiona nawet nie była pryśnięta czym od korozji. Nawet nie odpaliłem silnika wszystko trwało 5 min max, tragedia. Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport