Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: [UWAGA] BMW 535 PERFEKCJA - WARSZAWA - VIN WBADN21040GR72654+ KOREKTA LICZNIKA + niekoniecznie perfekcja

[UWAGA] BMW 535 PERFEKCJA - WARSZAWA - VIN WBADN21040GR72654+ KOREKTA LICZNIKA + niekoniecznie perfekcja 2011/03/01 23:22 #8330

  • ziemekb
  • ziemekb Avatar
Krok po kroku.
Tu ogłoszenie
otomoto.pl/bmw-535-perfekcja-C16371463.html
Tu pamiątka

Tu link do aukcji na której pojazd sprzedawano
aukcje.car-port.pl/car/view/id/285
VIN jak w temacie, rejestracja na zdjęciach auta (tymczasem jeszcze widoczna) i na aukcji w CarPorcie RDE 5T85.
Sprzedawca poetycko napisał:
Stan ogólny niesamowity. Utrzymany perfekcyjnie.
Jest cichutki,zwarty,stabilny jak niejedno 3 letnie auto
Oryginalny przebieg. Rok w kraju
Wnętrze i lakier pedantycznie utrzymany.W aucie działa każdy szczegół a każdy plasticzek i śróbka jest na swoim miejscu.
Samochód w Niewmczech był własnością Rządowej intytucji
no i jeszcze oczywiście bezwypadkowy
DEKRA napisał prozą:
przeprowadzona naprawa blacharsko lakiernicza - patrz grubość powłoki lakierowej na poszczególnych elementach
Z tą grubością to szału nie ma, rekordu nie bedzie: pokrywa silnika 170, słupek pp 195, błotnik pl 220, drzwi pl 250, drzwi tl 300, błotnik tp 260.
Ale ale, szczególnie pedantycznie utrzymany jest błotnik TL na którym zmierzona grubość lakieru wyniosła ponad 3 mm. Pewnie jacyś źli zawistni wandale zdemolowali auto albo antyglobaliści jak auto było własnością rządowej instytucji w Niemczech. Tylko skąd sprzedawca o tym wie, skoro kupił je na aukcji w banku?
Hicior jak dla mnie to stan licznika. Magia 200 kkm zadziałała. Nie wiem czy ktoś zadał sobie trud żeby faktycznie skorygować licznik, ale treść ogłoszenia to jasno sugeruje. Mianowicie z treści ogłoszenia wynika że przebieg auta to 198 kkm. Ale na zdjęciach z aukcji wyraźnie widać 201 473 km. Albo zatem mamy do czynienia z korektą albo z wprowadzaniem w błąd w ogłoszeniu, ot tak żeby nie było tych dwóch setek jeszcze.
Dodam jeszcze że w ramach perfekcyjnego stanu utrzymania wnętrza fotel kierowcy wg opinii rzeczoznawcy jest przepalony, a śróbki może i są na swoim miejscu, ale olej poniżej minimum, a dolna osłona silnika popękana. No ale to już drobiazgi.
No i jak już tak to sam wszystko wyśledziłem i zweryfikowałem że tego auta na forum jeszcze nie ma, to znalazłem dyskusję na jego temat tu
www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=147547
pzdr ziemekb
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] BMW 535 PERFEKCJA - WARSZAWA - VIN WBADN21040GR72654+ KOREKTA LICZNIKA + niekoniecznie perfekcja 2011/03/02 20:07 #8376

  • volvo123
  • volvo123 Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport