Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Lista zespołów biorących udział w turnieju Audi Cup została zamknięta  
2017-06-16
Lista zespołów biorących ud

Ingolstadt, 16 czerwca 2017 r. Lista uczestników Audi Cup właśnie została zamknięta. Podczas turnieju zaplanowanego na 1 i 2 sierpnia, gospodarz stadionu, Bayern Monachium, obok Atlético Madrid i FC Liverpool gościł będzie również zawodników SSC Napoli. Przedsprzedaż biletów na wydarzenie z udziałem czterech topowych, europejskich drużyn piłkarskich właśnie się rozpoczęła.


- Do rozgrywek dołącza SSC Napoli 
- Pierwszego dnia zmierzą się: Atlético Madrid z SSC Napoli oraz Bayern Monachium z FC Liverpool

 

SSC Napoli, to kolejny zespół pozyskany przez cztery pierścienie do turnieju Audi Cup. Drużyna z Neapolu, znana też z uwagi na swe jasnoniebieskie koszulki jako „Azzurri”, jest jedynym włoskim klubem, który przez osiem lat z rzędu brał udział w europejskich rozgrywkach. Jedynie w sezonie 2016/17, już w 1/8 finału, musiał uznać wyższość wielokrotnych zwycięzców Champions League, Realu Madryt. Jednak w ostatnim sezonie włoskiej Serie A, drużyna zapewniła sobie udział w kwalifikacjach do najbliższych rozgrywek UEFA Champions League. 


Bilety na turniej Audi Cup cieszą się ogromną popularnością. W roku 2015, wszystkie miejsca na Allianz Arena były wyprzedane, a dwa dni rozgrywek obserwowało 140 tysięcy widzów. W tym roku piłkarskie święto rozpocznie się 1 sierpnia, pojedynkiem Atlético Madrid kontra SSC Napoli. Tego samego dnia wieczorem zmierzą się ze sobą Bayern Monachium i FC Liverpool. Bilety są wciąż dostępne na www.audicup.com, a ich ceny rozpoczynają się od 20 euro. 


Turniej Audi Cup wystartował latem roku 2009, z okazji stulecia marki Audi. Od tamtej pory rozgrywany jest cyklicznie, co dwa lata. Trzykrotnie zwyciężała w nim drużyna Bayernu, a raz, w roku 2011, tryumfował jeden z zaproszonych zespołów – FC Barcelona. Źródło: Audi, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.