Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Objazdowa szkoła Lexusa 
2017-08-11
Objazdowa szkoła Lexusa

Lexus organizuje w różnych miastach USA serię warsztatów doskonalenia techniki jazdy samochodami wyczynowymi – Lexus Performance Driving School. Uczestnicy szkoleń mają okazję wypróbować luksusowe auta z niemal 500-konnymi silnikami i pod okiem instruktora nauczyć się panować nad mocą pięciolitrowych V8.


Dla początkujących organizatorzy przygotowali dwugodzinne zajęcia na torze zręcznościowym, stanowiące wprowadzenie do technik jazdy wyczynowej –  Lexus Performance Tour Experience. Ci, którzy czują się na siłach, mogą wziąć udział w pięcio- lub dziewięciogodzinnej sesji na torze wyścigowym – Lexus Performance Track Experience.

 

Uczestnicy mogą wypróbować nowe flagowe coupe Lexus LC 500 z pięciolitrowym widlastym silnikiem o mocy 477 KM. Dostają też do dyspozycji seryjne wyczynowe wersje klasycznych modeli – coupe Lexus RC F i sedan Lexus GS F, oba z silnikami o mocy 477 KM, a także usportowione modele Lexus IS 350 F Sport i RC 350 F Sport.

 

Warto przypomnieć, że podobne imprezy Lexus organizuje również w Polsce. W 2015 roku miejscem  Lexus Driving Emotions był Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Bednarach, a w roku ubiegłym uczestnicy wydarzenia mieli okazję spróbować swych sił w wyczynowych Lexusach na Torze Poznań razem z Benem Collinsem i polską zawodniczką Klaudią Podkalicką.Źródło: informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.