Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Bardzo dobry wynik rejestracji Volkswagena w Polsce 
2017-10-10
Bardzo dobry wynik rejestracji

Poznań – w ciągu pierwszych 9 miesięcy 2017 roku zarejestrowano w Polsce aż 35.589 nowych osobowych Volkswagenów, czyli o 5.168 więcej w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. Stale rosnąca popularność Volkswagenów zarówno u użytkowników indywidualnych, jaki i flotowych to zasługa samochodów świetnie dopasowanych do potrzeb klientów jak i atrakcyjnych warunków finansowania zakupu oraz niskich kosztów eksploatacji.


Po bardzo dobrym sierpniu, w którym liczba rejestracji nowych Volkswagenów wyniosła 3.551 egzemplarzy, przyszedł czas na jeszcze lepszy wrzesień. Liczba rejestracji wzrosła w tym miesiącu o blisko 15% w porównaniu z sierpniem, po raz kolejny w tym roku przekraczając liczbę 4 tys. egzemplarzy (dokładnie – 4.083 sztuki). Również we wrześniu Volkswagen utrzymał wysoką drugą pozycję w rankingu, ustępując jedynie innej marce z grupy - Skodzie. 

 


Liderem wśród modeli Volkswagena pod względem liczby rejestracji niezmiennie pozostaje Golf, którego do tej pory w 2017 roku zarejestrowano 10.103 egzemplarze, czyli o 1.252 sztuki więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku (wzrost o 14,15%). Drugim najchętniej rejestrowanym modelem, z wynikiem 6.438 egzemplarzy, jest Passat. Na trzecim miejscu pod względem popularności plasuje się Tiguan, którego liczba rejestracji w porównaniu z analogicznym okresem 2016 roku wzrosła o 54,36% i wynosi w tym roku 4.336 sztuk. 

 


„Volkswagen każdego roku wprowadza na rynek kilka nowych samochodów. Są to auta wyróżniające się innowacyjnymi systemami, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo. W tym roku wielokrotnie nagradzano system Emergency Assist drugiej generacji, który na drogi trafił wraz z Arteonem. Na uwagę zasługuje też fakt, że już do miejskiego Polo Volkswagen w standardzie oferuje system Front Assist, automatycznie hamujący przed przeszkodą, co zdecydowanie przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa podczas codziennych podróży w mieście. Ponadto Polacy są coraz bardziej świadomi kosztów eksploatacji, a tutaj Volkswagen ma bardzo silne argumenty, np. czteroletni pakiet przeglądów serwisowych za 99 zł. Wszystko to przekłada się na znakomitą sprzedaż.” – powiedział Tomasz Tonder, PR Manager marki Volkswagen.Źródło: Volkswagen, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.