Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

10 tysięcy aut od Des WeltAuto 
2017-11-07
10 tysięcy aut od Des WeltAut

Das WeltAuto, wielomarkowy program dedykowany samochodom używanym stworzony przez Volkswagen AG odnosi kolejne sukcesy. Sprzedany został właśnie 10-tysięczny samochód w tym roku oferowany w programie. Czarna ŠKODA OCTAVIA znalazła swojego nabywcę w salonie dealerskim Krotoski-Cichy w Łodzi, z którego wyjechała pod koniec października.


Jubileuszowa ŠKODA OCTAVIA w wersji Elegance wyposażona jest w silnik 1.4 TSI o mocy 140 KM. Przebieg w samochodzie, który wyjechał z salonu w 2014 roku, to nieco ponad 96 tysięcy kilometrów.

 

„Ponieważ to wyjątkowa transakcja, przekazaliśmy klientom dodatkowo voucher o wartości 2 tysięcy złotych na akcesoria i części samochodowe" – tłumaczy Rajmund Nowacki z Das WeltAuto.

 

 

ŠKODA to jedna z kilku marek, których samochody można znaleźć w ofercie programu stworzonego przez koncern Volkswagen. Das WeltAuto to wielomarkowy program odkupu i sprzedaży samochodów używanych, działający przy salonach dealerskich marek: Volkswagen, SEAT, ŠKODA oraz Volkswagen Samochody Użytkowe. Główną ideą programu jest sprzedaż najlepszych, pewnych aut używanych, których historia, rok produkcji, przebieg i stan techniczny zostały szczegółowo sprawdzone i zweryfikowane. Obecnie w programie można wybierać spośród 1500 samochodów.

 

Warto pamiętać, że Das WeltAuto to również idealne rozwiązanie dla osób, które planują sprzedaż swojego obecnego samochodu. Darmowa wycena, korzystne oferty odkupu oraz możliwość zostawienia auta w rozliczeniu to doskonałe opcje dla tych, którzy przekonali się, jak żmudne i męczące bywają samodzielne próby sprzedaży samochodu.

 

Das WeltAuto to w chwili obecnej ponad 50 punktów dealerskich w całej Polsce.

Ofertę programu można poznać na stronie internetowej www.dasweltauto.pl.Źródło: Skoda, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować

Ostatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.