Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Audi na Design Miami 
2017-12-06
Audi na Design Miami

Miami/Ingolstadt, 6 grudnia 2017 r. Audi oferuje wgląd w skomplikowany proces badawczo-rozwojowy nowego Audi A8. Wraz z otwarciem wystawy Design Miami 2017, cztery pierścienie po raz pierwszy zaprezentowały szerokiej publiczności instalację „Audi Motherboard”. Ta replika oryginalnego systemu testowego Audi A8, stojąca na co dzień w strzeżonej strefie Działu Rozwoju Technicznego, najlepiej ilustruje kompleksowość tej luksusowej limuzyny.


„Audi Motherboard” jest repliką systemu używanego przez Audi do testowania poszczególnych podzespołów samochodu w różnych stadiach rozwojowych. Ekspozycja składa się z trzech tablic o wielkości 3 na 3 metry, ukazujących moduły kontrolne używane przez inżynierów do badania interakcji pomiędzy sprzętem, a funkcjami oprogramowania, jeszcze przed wprowadzeniem ich do produkcji seryjnej. Pozwala to specjalistom na symulację realnej wymiany danych pomiędzy systemami. Stanowiska kontrolne tego typu, są zazwyczaj umieszczane w ściśle strzeżonych strefach Działu Rozwoju Technicznego. Czwarta generacja Audi A8, ze swym zupełnie nowym językiem stylistycznym, z innowacyjną koncepcją obsługi za pomocą ekranów dotykowych i ze swoją 48-voltową instalacją elektryczną będącą fundamentem dla zadań jazdy zautomatyzowanej, jest ikoną hasła przewodniego czterech pierścieni – Vorsprung durch Technik (przewaga dzięki technice). „Audi A8, to pierwszy na świecie samochód produkcji seryjnej, zaprojektowany z myślą o jeździe wysoce zautomatyzowanej. Gościom naszego stoiska w Miami pokazujemy, jak model ten radzi sobie ze złożonymi sytuacjami zachodzącymi w korku na drodze” – powiedział Bernhard Neumann, odpowiedzialny w Audi za marketing ekspercki. „Za pomocą tej instalacji, dajemy możliwość doświadczenia różnych etapów rozwoju koncepcji modelu Audi A8.” 


Wystawa Design Miami odbywa się w Miami na Florydzie w dniach od 5 do 10 grudnia. Wydarzenie to postrzegane jest jako najważniejsze światowe forum poświęcone stylistyce i gromadzi najbardziej wpływowych kolekcjonerów sztuki, właścicieli galerii, kuratorów wystaw i krytyków sztuki z całego globu. Audi jest jedynym motoryzacyjnym partnerem imprezy, a partnerstwo to sięga roku 2006. Źródło: Audi, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować