Posiadasz już konto?

Zaloguj

lub zaloguj się za pomocą:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się!

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Newsy

Seat: rekordowy wzrost sprzedaży w Polsce 
2018-02-09
Seat: rekordowy wzrost sprzeda

SEAT w Polsce ma za sobą znakomity start nowego roku. Nie tylko jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się marką na rynku motoryzacyjnym, ale także może pochwalić się niemal 70-procentowym wzrostem rejestracji samochodów w styczniu 2018 w porównaniu do analogicznego miesiąca ubiegłego roku. A to dopiero początek!


2017 rok był rokiem pełnym sukcesów sprzedażowych – także w Polsce, która stała się jednym z 10 największych pod względem sprzedaży rynków dla SEAT-a. Dziś hiszpański producent w naszym kraju, ze styczniowym wzrostem w rejestracjach o niemal 70% w porównaniu do stycznia 2017 roku, jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się marką na rynku motoryzacyjnym wśród topowych 20 wolumenowych marek. W tym czasie udział rynkowy SEAT-a wzrósł z 1,6% w styczniu 2017 do 2,3% w styczniu 2018.
 
Producent może pochwalić się także najwyższym wzrostem dynamiki zarejestrowanych aut dla Klienta indywidualnego, odnotowując wzrost o 60% w rejestracjach w styczniu w zestawieniu z analogicznym miesiącem ubiegłego roku – to najlepszy wynik odkąd marka jest częścią Grupy Volkswagen.
 
– Po pięciu latach wzrostów globalnej sprzedaży marki, z dumą możemy powiedzieć, że także w Polsce SEAT nabrał ogromnej mocy – mówi Jakub Góralczyk, Kierownik PR SEAT. – Dane rejestracji są dla nas wyjątkowo pozytywne, co utwierdza nas w przekonaniu, że polscy kierowcy doceniają połączenie hiszpańskiego charakteru, dynamiki i unikatowego designu, które oferują auta SEAT-a – dodaje.


Źródło: Seat, informacja Mototarget.pl

Zaloguj się aby skomentować